تبلیغات

بازی لهستان - پرتغال به وقت های اضافه کشیده شد

دیدار دو تیم لهستان و پرتغال در پایان 90 دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، دو تیم لهستان و پرتغال در اولین دیدار مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 در ورزشگاه ولودروم شهر مارسی فرانسه به مصاف هم رفتند که  این دیدار در پایان 90 دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

بازی را لهستانی ها بهتر شروع کردند و در دقیقه 2 بازی روبرت لواندوفسکی توانست طلسم گلزنی خود را بشکند و دروازه پرتغال را با شوتی زمینی روی غفلت مدافعان این تیم باز کند. بعد از این گل پرتغالی ها کمی جلو کشیدند و نانی و رونالدو بخت خود را برای گلزنی امتحان کردند که ثمری نداشت.

در دقیقه 22 میلیک می توانست گل دوم لهستان را به ثمر برساند ولی پپه مانع شد تا شوت این بازیکن راهی به دروازه پرتغال پیدا نکند.

بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه بازی،  بار دیگر متعادل دنبال شد و توپ بیشتر در میانه های میدان در جریان بود.

در نهایت رنانو سانچس در دقیقه 33 توانست با شوت زیبای خود دروازه لهستان را باز کند تا نیمه نخست این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان برسد و دو تیم به رختکن بروند.

در نیمه دوم دو تیم بازی را دفاعی شروع کردند و دل به ضدحملات بسته بودند. هر چند رونالدو یک بار در اوایل نیمه دوم یک موقعیت گلزنی را از دست داد، ولی جدی ترین موقعیت بازی را سدریک در دقیقه 64 از دست داد و شوت او با اختلاف ناچیز از کنار دروازه بهستان به بیرون رفت.

در ادامه پرتغالی ها که برتری نسبی داشتند می توانستند گل برتری خود را وارد دروازه لهستان کنند که بی دقتی رونالدو در یکی دو صحنه این اجازه را به آنها نداد تا این دیدار در پایان 90 دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان برسد و بازی به وقت های اضافه کشیده شود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز