تبلیغات

مدیر عزل‌شده بانک صادرات: به بانک جهانی شکایت می‌کنم!

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، رسوایی حقوق های نجومی مدیران دولتی کار را به جایی رساند که مدیر عامل یک بانک عزل و دو بانک هم تغییر کنند تا شاید کمی از عمق این فاجعه کاسته شود.

تغییر مدیران عامل سه بانک بزرگ بعد از آن رخ داد که حقوق های نجومی این افراد منتشر شد، ضمن آنکه در پرونده برخی از آنها نیز کمک های مالی به برخی نزدیکان دولت هم دیده می شود.

خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که مُهر مدیریت لله گانی  از سوی وزیر اقتصاد باطل شد. طیب نیا امروز مدیرعامل بانک صادرات را عزل کرد. زراعتی جایگزین لله گانی در بانک صادرات شده است.

گفتنی است که لله گانی درپی افشاگری فیش حقوقی اش گفته که به بانک جهانی شکایت می کنم! جالب است بدانید که لله گانی ماهانه 65 میلیون تومان حقوق می گرفت.

تغییر مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز قطعی شد؛ وی از سمت خود استعفا داده است. اکبری از بانک توسعه صادرات به‌جای دولتی، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران، شد.

موضوع خداحافظی مدیرعامل بانک ملت نیز جدی شد؛ رستگار سرخه ای استعفا داده و جای وی اخلاقی از بانک سپه، مدیریت بانک ملت را برعهده خواهد گرفت. گفتنی است طی روزهای گذشته ماجرای کمک 50 میلیاردی وی به یکی از نزدیکان رئیس جمهور نقل محافل خبری شده بود.

مدیرعامل بانک تجارت که حقوق وی نیز چند روز قبل در شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخید وضعیت خوبی ندارد. البته هنوز وضعیت بانک تجارت مشخص نیست، جایگزین وی از سوی وزیر اقتصاد تعیین نشده است، ولی احتمال قوی وی نیز رفتنی است.

پیش از این صدقی مدیرعامل بانک رفاه هم برکنار و سهمانی جایگزین وی شده بود.

شب گذشته پورمحمدی وزیر دادگستری از صدور دستور روحانی برای برکناری متخلفان در اخذ حقوق‌های نجومی خبر داد که طبق دستور رئیس جمهور صفدر حسینی مدیرعامل صندوق توسعه ملی هم بزودی باید برکنار شود.

پیش از این فیش حقوق 57 میلیون تومانی صفدر حسینی و وام 300 میلیونی اش بمب خبری فیش‌های حقوق شده بود. /تسنیم

444

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز