تبلیغات

رضاییان و مهدی طارمی چه می‌کنند؟ / بمب‌ گذاری در فرودگاه آتاتورک استانبول

  به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، درست در همان روزی که رامین رضاییان و مهدی طارمی قرارداهای 2 ساله خود را با باشگاه ریزه اسپور امضا کردند، رسانه‌های ترکیه اواخر از وقوع چندانفجار در فرودگاه «آتاتورک» استانبول خبر دادند. این انفجارها در پایانه دوم فرودگاه که محتص پروازهای بین المللی است رخ داده و پس از آن هم صدای تیراندازی به گوش رسیده است. در آخرین اخبار شمار تلفات این حادثه را 28 نفر اعلام کرده است. به گفته وی 60 نفر هم بر اثر سه انفجار انتحاری زخمی شده‌اند.

در زمان این جنایت 3 پرواز در ساعات 10:30 دقیقه ، 11:15 دقیقه و 2 بامداد قرار بوده از ترکیه به مقصد تهران پرواز کند و منابع خبری از احتمال حضور حداقل دو ایرانی در میان قربانیان نوشته اند. خبری که البته هنوز صحت و سقم آن تائید نشده است. 6 پرواز از تهران به مقصد ترکیه لغو شدند و فرودگاه ازمیر به جای فرودگاه آتاتورک ، برای ورود پروازها به ترکیه در نظر گرفته شده. فرودگاه آتاتورک اقلا تا 8 ساعت آینده تعطیل است و مسافرین را مقامات دولتی به هتل های در نظر گرفته شده اعزام می کنند. در سال 2015 بیش از 60 میلیون مسافر از این فرودگاه جابجا شده‌اند، که از این نظر فرودگاه آتاتورک یازدهمین فرودگاه شلوغ جهان به شمار می‌آید.

امیدواریم این ناامنی‌های روز افزون کشور ترکیه که امشب باعث شده چند هم‌وطنمان را از دست دهیم، گریبان‌بار‌گیر لژیونرهای جدید ایران در این کشور که زندگی در ترکیه را برای ادامه‌ی فوتبال خود انتخاب کرده‌اند، نشود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز