تبلیغات

سخت ترین عملیات ها در سوریه و عراق بر عهده رزمندگان«تیپ زینبیون» است

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، حجت الاسلام علیرضا پناهیان در شانزدهمین اجتماع مدافعان حرم گرامیداشت شهدای «تیپ زینبیون»که عصر امروز در میدان امام حسین(ع) برگزارشد، با بیان اینکه روز به روز جلسات عزاداری ما جدی تر می شود بیان داشت: جلسات عزاداری به خصوص جلسه مدافعین حرم، جدی ترین جلسات سوگواری برای اهل بیت در طول تاریخ است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در زمان دفاع مقدس مسجد جایگاه خود را برای رزم و جهاد پیدا کرد، گفت: امروزه هیئت ها معنای خود را پیدا کرده  و این‌ها، بیرق ها و دسته های عزاداری رزمندگان آماده دفاع از حرم هستند.

حجت الاسلام پناهیان حضرت علی(ع)، حضرت حمزه(ع)،امام حسن(ع) و امام حسین(ع) را از اولین مدافعان حرم رسول خدا برشمرد و عنوان داشت: همه عزاداران امام حسین(ع) یک روز خود را در مقابل این سوال قرار می دهند که آیا من حاضر هستم جانم برای حرم فدا کنم و این سوالی است که هر کسی در نهان خانه دل باید به آن پاسخ دهد.

وی در ادامه به رزمندگان تیپ زینبیون اشاره کرد و گفت:تیپ زینبیون  سپاهی از پاکستان هستند که مردانه مانند حزب الله لبنان و دیگر رزمندگان در عراق و سوریه از حرمین شریف دفاع می کنند و سخت ترین قسمت های جنگ و عملیات های مجاهدانه در عراق و سوریه را برعهده دارند .

حجت الاسلام پناهیان در خاتمه گفت: امروز هر فریاد شما نوری در حمایت از رزمندگان خط مقاومت است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز