تبلیغات

نقش بالکن، تختخواب و پنجره در روش ابتکاری داعش برای اعدام 5 خبرنگار

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز به نقل از شبکه العربیه، گروه تروریستی داعش تصاویر ویدیویی اعدام وحشیانه پنج خبرنگار سوری به جرم انتشار مطالب ضد این گروه را بر روی اینترنت منتشر کرد.

این پنج نفر عبارتند از:

 «سامر عبود»، داعش دلیل اعدام او را انتشار مقاله ای با عنوان "خلافت به شیوه بعث " عنوان کرده و نشان داده که چگونه یکی از عناصرش با فرو کردن چاقو در گردن این فعال رسانه ای، وی را به قتل می رساند.

«سامی رباح»، که داعش دلیل اعدامش را فعالیت وی برای شناسایی هشت پایگاه داعش و فرستادن این اطلاعات در قبال دریافت پول به فردی در خارج از سوریه عنوان کرده است. داعشی ها با بستن وی به تختحوابی در منزلش و منفجر کردن تخت، پاشیدن تکه های بدنش را در خانه اش نشان داد.

«محمد مروان العیسی» چهارمین خبرنگار سوری است که در قبال اطلاعاتی خبری از یکی از فعالان حقوق بشری ضد داعش مبالغی پول دریافت کرده است. عناصر داعش این فرد را با چاقو سر بریده و تصویر پیکر بیجانش را منتشر کرده اند.

«محمود شعبان الحاج خضر» مدیر رادیو "الان" در استان دیر الزور، به اتهام خیانت داعش او را به یک پنجره آهنی بست و سپس از طریق اتصال به کابل برق فورا کشته شد.

«مصطفی ابوصطیف» پنجمین خبرنگار سوری که با "هیومن رایتس واچ" ارتباط داشته و عکس و خبر در اختیار آن قرار داده بود که داعشی ها وی را به بالکن منزلش برده و با بستن چند بمب به بدنش و منفجر کردن آنها، او را تکه تکه کردند.

512

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز