تبلیغات

رسانه های ترکیه: ریزه سپور د

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، شاید این روزها مهم ترین دغدغه پرسپولیسی ها، حفظ مهدی طارمی، مهاجم گلزن شان باشد. چند روز پیش صحبت از علاقه باشگاه ترابزون سپور ترکیه به جذب طارمی بود و حالا گفته می شود این مهاجم گلزن در حال مذاکره با باشگاه ریزه سپور ترکیه است. 

سایت rizesporlular مدعی شده است این تیم با یک ستاره مراکشی به اسم اسماعیل ایساتی به توافقات اولیه رسیده و مذاکره با مهدی طارمی هم روند مثبتی داشته است. 

این روزها باشگاه ریزه سپور به دنبال تقویت تیم و آماده شدن برای فصل جدید است و حیکمت کارامان، سرمربی تیم از مدیران باشگاه خواسته در پست هافبک میانی و مهاجم، گزینه های مدنظر او را جذب کنند. به همین خاطر مذاکرات اولیه با اسکاریونه انجام شده است. آنها با ایساتی مراکشی هم به توافقات اولیه رسیده اند. 

اما گزینه اصلی ریزه سپور برای تقویت خط حمله، مهدی طارمی، مهاجم ایرانی باشگاه پرسپولیس است که گفته می شود آینده بسیار روشنی دارد و سرمایه گذاری مناسبی برای ریزه خواهد بود. این مهاجم گلزن در فصل گذشته 25بار برای پرسپولیس به میدان رفت و 16 گل به ثمر رساند. گفته می شود کارامان اصرار دارد مدیریت باشگاه هر چه زودتر قرارداد این بازیکن مستعد را امضا کند. منابع نزدیک به باشگاه مدعی شده اند این بازیکن خواهان دریافت دستمزد 1میلیون و 800هزار یورویی است و مذاکرات برای تعدیل این رقم ادامه دارد. 

حالا باید منتظر ماند و دید طارمی به سوپرلیگ ترکیه می رود یا فصل آینده هم در لیگ برتر ایران بازی خواهد کرد. /110

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز