تبلیغات

تنها یادگاری خوب! / نیمه پر لیوان برای سوشا مکانی

  به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، حتی با وجود نیم‌فصل دوم خیلی بدی که سوشا مکانی در لیگ پانزدهم پشت سر گذاشت، شاید او همچنان می‌توانست در یک باشگاه لیگ برتری به کار خودش ادامه بدهد، اما محرومیت سنگین و عجیبی که به خاطر پوشیدن شلوار باب‌اسفنجی(!) برای او در نظر گرفتند، کار را خراب کرد.

سوشا به هر تیم ایرانی که منتقل می‌شد، باید شش ماه را بیرون از گود پشت سر می‌گذاشت. حکم وحشتناکی که حتی کمیته استیناف هم آن را تایید کرد، بیشتر از یک نیم‌فصل مکانی را بیرون نگه می‌داشت که مطلقا غیرقابل تحمل بود. او حالا با انتقال به لیگ نروژ حداقل می‌تواند به بازی ادامه بدهد و برای حفظ جایگاهش در تیم ملی امیدوار باشد.

مکانی ابتدای لیگ چهاردهم به پرسپولیس آمد و اولین بار در هفته نخست آن فصل برابر نفت تهران به میدان رفت. آخرین بازی او برای پرسپولیس هم مسابقه با نفت در هفته بیست‌وهشتم فصل گذشته بود که آن دو گل بد را خورد و برای همیشه کتاب حضورش در پرسپولیس بسته شد. البته مکانی در این دو سال در داربی‌ها آمار خوبی داشت. او سه بار برابر استقلال بازی کرد که نتیجه، دو برد و یک مساوی برای سوشا و پرسپولیس بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز