تبلیغات

«فتاح» فیش حقوقش را نشان داد + عکس

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سیدپرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در پاسخ به خبرنگار تسنیم در خصوص اعلام مبلغ حقوقش، فیش حقوقی اردیبهشت ماه خود را در اختیار خبرنگاران قرار داد.

بر اساس این گزارش رئیس کمیته امداد در پاسخ به سوال تسنیم درباره میزان حقوق و مزایای مدیران ارشد امداد، گفت: خوشبختانه در یک سال و دو ماهی که من در این سمت قرار دارم، هیچ خبری از فیش‌های حقوقی نجومی در مجموعه کمیته امداد امام نیست و مجموعه کمیته امداد از معدل حقوق بسیاری از نهادها و دستگاه های دیگر کمتر است. در حال حاضر اکثر 26 هزار کارمند کمیته امداد، حقوقی کمتر از 2 میلیون تومان در ماه می‌گیرند.

وی افزود: من شخصاً حقوقم را از جای دیگری می‌گیرم و در حال حاضر مأمور به خدمت در کمیته امداد هستم.

فتاح در خصوص بیشترین حقوق دریافتی در کمیته امداد نیز به تسنیم گفت: در حال حاضر یکی از مدیران با 37 سال سابقه فعالیت در کمیته امداد، کمتر از 10 میلیون تومان حقوق می‌گیرند.

رئیس کمیته امداد در پایان گفت: خوشبختانه کمیته امداد از این موضوعات مبراست و بزرگانی در آن خدمت می‌کردند که آن‌ها نیز از این مسائل مبرا بودند، مثلاً مرحوم عسگر اولادی نه تنها حقوقی از امداد نمی‌گرفتند، بلکه کمک هم به امداد می‌کردند.

به گزارش تسنیم، فیش حقوق اردیبهشت رئیس کمیته امداد حدود 7 میلیون و 300 هزار تومان است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز