تبلیغات

کیوسک/ صفحه نخست روزنامه های ورزشی: طارمی می آید

وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه های ورزشی امروز شنبه(5تیر) به موضوع بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس توجه ویژه ای دارند و اکثر آنها خبر داده اند طارمی امروز قراردادش را با پرسپولیس تمدید می کند.

گل برای عکس یک خود به سراغ محمد آرام طبع مدافع جدید پرسپولیس رفته است. تلاش ها برای نگه داشتن مهدی طارمی در پرسپولیس دیگر سوژه مهم صفحه نخست گل است. البته نقل قولی از طارمی منتشر شده که گفته کسی از پرسپولیس با او تماس نگرفته است.

خبرورزشی هم به موضوع طارمی و پرسپولیس توجه ویژه ای داشته است. این روزنامه در صفحه یک خود تیتر زده طارمی به علی کریمی قول داده از مسافرت برگردد پرسپولیسی می شود. خبرورزشی مصاحبه ای هم با رابسون مدافع برزیلی استقلال دارد.

ابرارورزشی در کنار تیتر کردن نقل و انتقالات دو روز گذشته برای تیتر و عکس یک خود نتایج ایران در لیگ جهانی والیبال را مورد توجه قرار داده است.

"پیروزی" در صفحه یک خود خبر داده مهدی طارمی امروز قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید می کند. البته روزنامه قرمزها از دلخوری های طارمی و پادرمیانی پروین و هدایتی هم نوشته است. پیروزی همچنین خبر داده با توجه به محدودیت لیست بازیکنان پرسپولیس بین ماریچ و رامین رضاییان یکی از لیست خارج می شود.

روزنامه 90 به ماجرای مجادله سرمربیان تیم های ملی و پرسپولیس پرداخته است. مهدی تاج در این باره گفته از هر دو مربی توقع بیشتری داشته و بیانیه کی روش از روی دلسوزی بوده است.

ایران ورزشی برای صفحه یک خود تقابل کی‌روش و برانکو را به نبرد امشب پرتغال و کرواسی ارتباط داده است. ایران ورزشی خبر داده طارمی برای تمدید قرارداد پیش پرداخت 700 میلیون تومانی می خواهد. ایران ورزشی همچنین خبر داده امید ابراهیمی در این هفته قرارداد خود را تمدید می کند.

هدف تیتر یک خود را به بیانیه های کی روش اختصاص داده است. ضمن اینکه این روزنامه تیتر زده طارمی بدون مشتری می خواهد به پرسپولیس برگردد.

استقلال جوان با چاپ عکسی از تمرین استقلال این گفته منصوریان که هواداران را دعوت کرده تا هر روز به تمرین استقلال بیایند را تیتر کرده است. استقلال جوان هم  مصاحبه رابسون برزیلی که برای عقد قرارداد با استقلال وارد ایران شده را در صفحه یک خود آورده است.

57189

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز