تبلیغات

دستگیری قاتلان 2 محیط بان هرمزگانی

  رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: با تلاش بازپرس ویژه قتل عمد و نیروی انتظامی، قاتلان دو محیط‌ بان هرمزگانی در محل وقوع شهادت آنان دستگیر شدند. 
 
به گزارش ایرنا  محمدصادق اکبری عصر جمعه افزود: در این ارتباط در مجموع 10 نفر به عنوان مظنون در مرحله تحقیقات بازداشت شدند که دو نفر پدر و پسر به جرم ارتکابی اعتراف کردند و تحقیقات از آنها همچنان ادامه دارد.

دو محیط‌بان هرمزگانی پنجشنبه سوم تیرماه در ارتفاعات منطقه گنو با شکارچیان درگیر شده بودند که به ضرب گلوله مستقیم متخلفان جان باختند که قاتلان آنها به فاصله کمتر از 24ساعت دستگیر شدند.

زنده یاد محمد دهقانی سی و پنج ساله با 12 سال سابقه از نیروهای پیمانی حفاظت محیط زیست در استان هرمزگان بود و زنده یاد پرویز هرمزی پنجاه و چهار ساله و اهل جزیره هرمز بود که 23 سال با اداره کل محیط زیست این استان همکاری داشت.

پیش از این، اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان زمان تشییع پیکر این دو محیط بان را ششم تیرماه اعلام کرده بود اما جمعه شب اعلام شد تشییع به دلایلی در زمان یاد شده انجام نخواهد شد و تاریخ دقیق برگزاری این مراسم در فرصت دیگری اعلام می شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز