تبلیغات

کارخانه فولاد جوین سبزوار پس از 8سال سرمایه‌گذاری تعطیل شد/دولت از کمک 15 میلیاردی دریغ کرد

حسین مقصودی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه اکثر واحدهای تولیدی سبزوار خاموش و یا نیمه تعطیل هستند، اظهار داشت: قرار بود بعد از تأکیدات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید داخلی و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دولت تصمیمات لازم را برای کمک به واحدهای تولیدی انجم دهد اما در حال حاضر متأسفانه هر روز شاهد تعطیلی کارخانه‌های تولیدی در استان‌های مختلف هستیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر کارخانه فولاد جوین سبزوار بعد از 8سال سرمایه گذاری تعطیل شده است، گفت: نکته قابل اهمیت این است که این واحد تولیدی دو هفته گذشته آزمونی را برای جذب 150 نفر نیرو برگزار کرده بود اما در چند روز گذشته به دلیل مشکلات مالی کارخانه را تعطیل و کارگران را به مرخصی اجباری فرستاده‌اند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: 75 درصد پروژه این کارخانه تکمیل و فقط درصد اندکی برای راه اندازی پروژه زمان لازم بود اما مدیرعامل این کارخانه با نامه نگاری که با بنده داشته است اعلام کرد که دولت قرار بود 15 میلیارد تومان نقدینگی در اختیار این واحد تولیدی برای تکمیل پروژه ارائه کند اما متأسفانه به دلیل عدم تزریق نقدینگی این کارخانه ملزم به تعطیلی اجباری شده است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز