تبلیغات

در جدول قرعه‌کشی تکواندوکاران در بازی‌های المپیک تغییر ایجاد شد

در جدول قرعه‌کشی تکواندوکاران در بازی‌های المپیک تغییر ایجاد شدورزشکارانی که دارای رنکینگ هستند در جدول مسابقات چیده و تکواندوکارانی که دارای رنکینگ نیستند به صورت رندوم قرعه‌کشی می‌شوند.

به گزارش المپیک ایران، نحوه چیدمان جدول قرعه‌کشی تکواندوکاران در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو بر اساس رنکینگ المپیکی ورزشکاران در ماه جولای ۲۰۱۶ خواهد بود.

بر اساس اعلام فدراسیون جهانی تکواندو، جلسه سرپرستان و قرعه‌کشی بازی‌های المپیک ۲۵ مردادماه با نظارت کمیته برگزاری بازی‌های المپیک انجام و با توجه به رنکینگ المپیکی تکواندوکاران در اول ماه جولای میلادی قرعی‌کشی انجام می‌شود.

ورزشکارانی که دارای رنکینگ هستند در جدول مسابقات چیده و تکواندوکارانی که دارای رنکینگ نیستند به صورت رندوم قرعه‌کشی می‌شوند.

با توجه به قانون فدراسیون جهانی، اگر ورزشکاران کشور میزبان بین نفرات اول تا چهارم نباشد، در رده چهارم جدول قرعه‌کشی جای خواهند گرفت.

این شیوه فدراسیون جهانی، به کشورها این اجازه را می‌دهد تا حریفان احتمالی‌شان را پیش از شروع بازیهای المپیک شناسایی و آنالیز کنند، به شرطی که کشورها در اسامی اعزامی به بازی‌های المپیک تغییراتی ایجاد نکنند.

تیم ملی تکواندوی کشورمان با فرزان عاشورزاده، سجاد مردانی، مهدی خدابخشی و کیمیا علیزاده در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو حضور خواهد داشت.

#1varzesh #تکواندو #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز