تبلیغات

بازداشت نوجوان انگلیسی به اتهام تلاش برای ترور ترامپ

نوجوان 19 ساله انگلیسی که در گردهمایی انتخاباتی دونالد ترامپ در لاس وگاس قصد گرفتن اسلحه یک افسر پلیس و کشتن این نامزد جمهوری‌خواه آمریکا را داشت، بازداشت و متهم شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، طبق شکایتی که در دادگاه فدرال ایالت نوادا تنظیم شده، مایکل سندفورد 19 ساله در گردهمایی روز شنبه برای خلع سلاح یک افسر پلیس در سالن تئاتر در لاس وگاس تلاش می‌کرد که این تلاش ناکام ماند.

براساس متن شکایت‌نامه، این نوجوان پس از بازداشت به یک عامل سرویس مخفی گفته است که از کالیفرنیا به لاس وگاس آمده بود تا ترامپ را بکشد و از آنجایی که هرگز تیراندازی نکرده و بلد نبوده، یک روز قبل از آن برای تمرین به سالن تیراندازی رفته بود.

در متن شکایت آمده است: سندفورد اذعان کرده که احتمالا فقط می‌توانسته یک یا دو تیر شلیک کند و تاکید کرد که متقاعد شده بود از سوی نیروهای امنیتی کشته می‌شود. او همچنین به بازجویان گفته است که برای گردهمایی انتخاباتی ترامپ در شهر "فونیکس" در ایالت "آریزونا" نیز بلیت خریده بود که اگر تلاشش در لاس وگاس ناکام ماند، به آنجا برود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز