تبلیغات

معرفی برندگان جشنواره بانک اقتصادنوین

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی جوایز نخستین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین، برندگان جوایز این جشنواره مشخص شدند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در نخستین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصاد نوین که از اسفندماه 94 آغاز و تا پایان اردیبهشت‌ماه 95 ادامه داشت، بانک اقتصادنوین به قید قرعه به دارندگان کارت‌های هدیه یک دستگاه خودرو پژو پارس، 15 کمک هزینه خرید دستگاه آی پد و 60 کارت هدیه 5 میلیون ریالی اهدا می‌کند.

در جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین به ازای هر 250 هزار ریال از مانده کارت هدیه در هر روز، یک امتیاز برای دارنده کارت هدیه منظور شده که در پایان دوره قرعه‌کشی، برندگان جوایز مشخص شدند.

بنابر اعلام این بانک، دارندگان کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین برای آگاهی از شماره کارت‌های برنده در جشنواره می‌توانند به این آدرس اینترنتی و یا بخش جشنواره کارت هدیه در تارگاه اصلی بانک مراجعه کنند.

بانک اقتصاد نوین اعلام کرد: برای اطمینان از برنده‌بودن در جشنواره لازم است دارندگان کارت هدیه نسبت به ثبت شماره 16 رقمی کارت هدیه خود در قسمت محاسبه امتیاز اقدام کنند، در صورت برنده بودن، نوع جایزه و در غیر این‌صورت امتیاز فعلی کارت هدیه مورد نظر اعلام می‌شود.

جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین هر سه ماه یک‌بار برگزار می‌شود و برندگان هر دوره قرعه‌کشی باید حداکثر تا پایان دوره بعد، اطلاعات مورد نیاز را به مرکز ارتباطات نوین با شماره 48031000-021 اعلام کنند، ضمن اینکه در صورت برنده نشدن کارت هدیه در قرعه‌کشی، امتیاز دوره‌ قبلی با شرط حفظ مانده حداقل 250 هزار ریال در کارت، به دوره‌ بعدی قرعه‌کشی انتقال می‌یابد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز