تبلیغات

اف بی آی متن گفتگوهای تلفنی عمر متین با پلیس را منتشر می کند/ انگیزه او هنوز مشخص نیست

وزیر دادگستری آمریکا اعلام کرد که مسئولین اف بی آی بزودی متن گزیده ای از گفتگو های عمر متین تیرانداز کلوپ شبانه اورلاندو با مامورین پلیس در شب واقعه را منتشر خواهد کرد.

لورتا لینچ وزیر دادگستری آمریکا در گفتگوی تلویزیونی با برنامه 'رودر رو با ملت' شبکه خبری سی بی اس اعلام کرد که مامورین اف بی آی آمریکا بزودی بخش هایی از گفتگوهایی را که عمر متین تیر انداز اورلاندو در شب واقعه با نیروهای پلیس داشته در اختیار عموم قرار خواهند داد.

وزیر دادگستری آمریکا همچنین افزود که تحقیقات در مورد این واقعه هنوز ادامه دارد و مامورین اف بی آی برای پی بردن به شخصیت وی و انگیزه های احتمالی این حمله به گفتگو با افراد مختلف و ازجمله اعضا مسجدی که متین به آن می رفته مشغولند.

لینچ درادامه گفت گرچه روشن شده است که عمر متین با همجنس بازان آمریکایی مشکلات ومسائلی داشته اما با توجه به این که شب واقعه شب جشن و بزرگداشت لاتین تباران آمریکایی هم بوده هنوز برای مسئولین روشن نیست که انگیزه اصلی او ازحمله به این کلوپ بخصوص چه بوده است.

وزیر دادگستری آمریکا اضافه کرد که مقامات امنیتی و قضایی آمریکا سعی خواهند کرد در رابطه با این واقعه با شفافیت کامل عمل کرده و در زمان مقتضی حاصل تحقیقات و بررسی های خود را در اختیار مردم آمریکا قرار دهند.

وی تاکید کرد که تا کنون هیچ مدرکی دال بر این که متین با شبکه های تروریستی برون مرزی در ارتباط بوده در دست نیست اما مدارکی هست که نشان می دهد او از طریق تماس با نوشته های گروه های افراطی بر روی اینترنت به گرایش های افراطی روی آورده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز