تبلیغات

وعده های دروغین آمریکا در برجام را تجربه کردیم

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش ۳۱ خرداد روز ملی بسیج اساتید؛ سالروز شهادت شهید چمران ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: این روزها از جماعت فرهیخته ای که به خدمت رهبرعزیزمان شرفیاب می شوند، معظم له از ضرورت انقلابی بودن و انقلابی ماندن سخن می گویند.

وی افزود: در سالروز رحلت امام بزرگوارمان نیز محور اصلی سخنان حضرت آقا، مسئله انقلابی بودن بود؛ انقلابی بودن به معنای پایداری بر ارزش های اساسی انقلاب، حساسیت در مقابل دشمن و عدم اطاعت از آن، هویت مستقل، استقلال طلبی، تقوای سیاسی و اجتماعی است که محور اصلی فرمایشات امام بزرگوار ما در مراسم رحلت امام(ره) بود.

سردار نقدی با بیان اینکه سنت الهی بر این است که هر رویش و زایش جدید محصول یک مبارزه است، تصریح کرد: بدون یک چالش سنگین و مبارزه نفس گیر، یک مولود ارزشمند پا به جهان نمی گذارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه مسیر حرکت تکامل از میان سختی ها عبور می کند، گفت: در علم، هیچ دانشی بدون سختی بدست نیامده است و هر تکاملی نیازمند عبور از سختی است.

وی با اشاره به اینکه تقابل و درگیری همه جا وجود دارد، خاطرنشان کرد: عده ای بدنبال این هستند که این را انکار کنند و یک زندگی دروغین بدون چالش را وعده می دهند؛ تکاملی بدون چالش که این تخیلی نادرست و ناصحیح است.

سردار نقدی ادامه داد: می توان بدون چالش بود اما بدون رشد، نمو و جهش اما برای رسیدن به قله باید سختی را تحمل کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: نسلی که انقلاب را ایجاد کرده امروز در حال واگذاری انقلاب است و در مرحله جابجایی نسل ها و باید واقعیات بازگو شود. ما امروز نیاز به بازسازی گفتمان انقلابی داریم و برای ادامه حیات نیازمند حرکت انقلابی هستیم.

وی افزود: کار اساسی جریان نفوذی، مقابله با همین گفتمان است.

سردار نقدی تصریح کرد: وظیفه ما امروز تبیین و روشنگری در این عرصه است.

وی افزود: با اشاره به تجربه برجام گفت: دشمن یک درِ باغ سبز دروغین را توسط عوامل نفوذی خود نشان می دهد  و می گوید بیاید زندگی راحتی داشته باشید که این دروغ بزرگی است و رهبر بزرگ ما از ابتدا تشخیص دادند و فرمودند من به نتایج خوشبین نیستم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه دشمن نشان داد که تا چه میزان دروغگو و عهدشکن است، خاطرنشان کرد: نتیجه نرمش قهرمانانه ما باید بیداری ما نسبت به کینه توزی دشمن باشد.

سردار نقدی همچنین گفت: امروز نه تنها دشمن  دو میلیارد دلار از اموالمان را غارت می کند بلکه نوچه استکبار یعنی کانادا هم به ما دستبرد می زند. قرار بود با کدخدا کنار بیاییم تا نوچه هایش لنگ بیندازند اما بدتر جری شدند. شما اساتید دانشگاه باید این مسئله را تبیین کنید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با طرح این سئوال که امروز قراردادهای نفتی به چه شکلی است، خاطرنشان کرد: آیا ما بدنبال اقتصاد صنعتی هستیم و یا اقتصاد شیخ نشین ها که نفت و گاز خام صادر می کنند و ماشین های لوکس در اختیار برخی قرار می دهند و آیا می خواهیم خام فروشی را ننگ بدانیم یا افزایش صادرات نفت خام را افتخار؟

سردار نقدی در پایان گفت: نفوذی ها می خواهند ملت ما به فقر و فلاکت بیفتند تا به نفوذ و سلطه استکبار تن دهند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز