تبلیغات

جهانگیری از پروژه آزادراه تهران- شمال بازدید کرد

معاون اول رئیس جمهور برای سومین بار در طول سه سال اخیر از پروژه آزادراه تهران- شمال بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور صبح امروز برای سومین بار در طول سه سال اخیر از پروژه آزادراه تهران- شمال بازدید کرد.

 

وی در جریان بازدید امروز خود از نزدیک در جریان پیشرفت‌های فاز اول این پروژه قرار گرفت و در جلسه‌ای با حضور وزیر راه و رئیس بنیاد مستضعفین و تعدادی از کارفرمایان این پروژه موانع پیش روی پیشرفت آزادراه تهران- شمال را مورد بررسی قرار داد.

 

احداث پروژه آزادراه تهران- شمال در چهار فاز مختلف از سال 76 آغاز به کار کرده است. فاز چهارم این پروژه حدفاصل مرزن‌آباد تا چالوس مورد بهره‌برداری قرار گرفته است و عملیات اجرایی فازهای اول و دوم این پروژه در دست انجام است.

 

تاکنون فاز اول این پروژه بیش از 59 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و پیش‌بینی می‌شود که بهار سال آینده این بخش از آزادراه تهران- شمال مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

 

فاز دوم پروژه آزادراه تهران- شمال 22 کیلومتر طول دارد که از ویژگی‌های برجسته آن احداث بزرگترین تونل راهی کشور به طول 6 هزارو 400 متر است.

 

جهانگیری پیش از این در زمستان سال 93 و پاییز سال 94 نیز از پروژه آزادراه تهران- شمال بازدید کرد.

 

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز