تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

قهرمانی کلیولند در NBA + عکس

کلیولند کاوالیرز با شکست گلدن استیت پس از 52 سال قهرمان NBA شد.

به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گزارش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ایسنا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و به نقل از مارکا، کلیولند کاوالیرز امروز صبح  (دوشنبه) با شکست گلدن استیت وریرز قهرمان NBA شد.

 

در هفتمین بازی فینال، کلیولند با نتیجه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ 93 بر 89 حریفش را شکست  داد. در 6 دیدار گذشته، هر یک از دو تیم سه پیروزی کسب کرده بودند تا دیدار هفتم سرنوشت‌ساز باشد. 

 

کلیولند اولین تیمی است که با وجود آنکه سه بر یک عقب افتاد، توانست چهار بر سه به برتری رسیده و عنوان قهرمانی را از آن خود کند. این تیم پس از 52 سال با درخشش لبرون جیمز به عنوان قهرمانی دست یافت. دیگر ستاره این بازی کری ایروینگ بود که در 53 ثانیه مانده به پایان بازی توانست تساوی 89 بر 89 را به پیروزی تیمش تبدیل کند. او در این دیدار 26 امتیاز گرفت.

 

جیمز بهترین بازیکن فینال (هفت بازی ) شد. این سومین بار است که جیمز در دیدارهای فینال موفق به کسب عنوان بهترین بازیکن زمین می‌شود. 

انتها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز