تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

پرداخت حقوق خرداد و معوقه‌های دو ماه گذشته بازنشسته‌ها در ساعت 24 امشب

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت،محمود اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق خرداد و معوقه‌های دو ماه گذشته بازنشسته‌ها در ساعت 24 امشب خبرداد و گفت: حقوق خرداد ماه بازنشسته‌ها با احتساب تعرفه جدید سال 95 می‌باشد.

اسلامیان افزود: علاوه بر حقوق‌ها، اضافه پرداختی‌های حقوق دو ماه گذشته (فروردین و اردیبهشت) بازنشسته‌ها که به دلیل عدم تصویب قانون به حساب آنان واریز نشده بود پرداخت می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از آنجا که بودجه سال 95 صندوق بازنشستگی در سال 94 به تصویب نرسید و به سال جاری (95) موکول شد این موضوع سبب شد تا نتوانیم افزایش حقوق بازنشسته‌ها را در دو ماه ابتدایی سال محاسبه و پرداخت کنیم که این مشکل هم اینک با کمک دولت رفع شد.

اسلامیان حقوق بازنشسته‌ها را در سال 94؛ 750 هزار تومان بیان کرد و افزود:‌ اکنون این سقف حقوق با احتساب افزایش حقوق‌ها به 900 هزار تومان افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه امشب دوهزار و 300 بازنشسته حقوق خود را دریافت می‌کنند، افزود: 98 درصد آنان با مشکلی در دریافت‌هایشان مواجه نخواهند شد و تنها درصد اندکی از بازنشسته‌ها ممکن است به دلیل وجود مشکلاتی در کارت ملی و یا در حساب بانکی نتوانند حقوق خود را دریافت کنند.

این مسئول صندوق بازنشستگی ادامه داد: ‌مشکل آن دسته از بازنشسته‌هایی که نتوانند امشب حقوق خود را دریافت کنند ظرف یک هفته مشکل‌شان رفع خواهد شد و حقوق به حسابشان واریز می‌شود.

اسلامیان میزان پرداختی امشب صندوق بازنشستگی بابت حقوق خرداد و معوقه‌های دو ماه فروردین، ‌اردیبهشت بازنشسته‌ها را معادل 2هزار و 300 میلیارد تومان عنوان کرد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: از مجموع رقم یاد شده یکهزار و 880 میلیارد تومان بابت پرداخت حقوق و 462 میلیارد تومان آن نیز بابت اضافه معوقات پرداخت خواهد شد.

اسلامیان با اشاره به طرح دولت در افزایش حقوق‌ها خاطرنشان کرد:‌ با این طرح دولت، امسال مبلغ شش هزار میلیارد ریال به بودجه سنواتی این صندوق اضافه شد و براساس آن حقوق بازنشسته‌ها بصورت پلکانی از 12 تا 5/19 درصد افزایش پیدا کرد.این مسوول از دولت بابت رفع نیاز صندوق بازشستگی تشکر کرد.
در حال حاضر یک میلیون 280 هزار بازنشسته تحت پوشش صندوق بازنشستگی هستند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/J5LSTD

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز