تبلیغات

سارا عبدالمالکی تا دو ماه دیگر راه می رود/جزئیات روند درمان

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر روح الله نوریان درباره وضعیت جسمانی عضو تیم ملی راگبی بانوان کشور، اظهارداشت: سارا عبدالملکی از چهار ماه قبل و پس از انجام اعمال جراحی مختلف در سایر مراکز درمانی به منظور ادامه درمان به بیمارستان فوق تخصصی توانبخشی نورافشار منتقل شد.

وی ادامه داد: خانم عبدالمالکی در ابتدا وضعیت مناسبی نداشت که این وضعیت به دلیل شکستگی های متعدد در بدن وی ایجاد شده بود.

معاون درمان بیمارستان نورافشار با بیان اینکه در ابتدا بازتوانی فشرده برای درمان او در نظر گرفته شد، افزود: در ابتدا بازتوانی فشرده به صورت بستری و در چهار نوبت در روز انجام شد و پس از پیشرفت مناسب در وضعیت جسمانی وی، تصمیم گرفتیم خدمات بازتوانی به صورت سرپایی ارائه شود.

به گفته وی، سارا عبدالملکی از دو هفته قبل توانست روی پای خود بایستد و پیش بینی می شود با ادامه روند درمان در این بیمارستان طی دو ماه آینده بتواند به وسیله واکر راه برود.

نوریان به روحیه بالای این ورزشکار اشاره کرد و گفت: تمامی تجهیزات و امکانات برای درمان سارا عبدالملکی و بیمارانی با این شرایط در بیمارستان نورافشار فراهم است.

تیراندازی را تا قهرمانی ادامه می دهم

سارا عبدالملکی عضو تیم ملی راگبی کشور با مراجعه به بیمارستان نورافشار برای پیگیری روند درمانی خود، وضعیت جسمانی خود را خیلی خوب ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر وضعیت جسمانی خوبی دارم که تلاش پدر مادرم و تلاش مسئولان بیمارستان نورافشار در پیشرفت درمانم بسیار موثر بوده است.

وی با اشاره به اینکه آرزو دارم راگبی را همانند گذشته ادامه دهم، افزود: تا کامل شدن روند درمانم علاقمند به ادامه ورزش تیراندازی و قهرمانی در این رشته ورزشی هستم.

عبدالمالکی تاکید کرد: به لطف مردم بسیاری از هزینه های درمانی ام پرداخت شده البته وزارت ورزش و جوانان نیز بخشی از هزینه های درمان را پرداخت کرده است.

عضو تیم ملی راگبی خاطرنشان کرد: بیمارستان نورافشار، مرکز درمانی بسیار خوبی است و تمامی پرسنل آن برای بهبود هرچه سریعتر بیماران تمام تلاش خود را بکار می گیرند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز