تبلیغات

تساوی کرواسی و چک در بازی پرحاشیه!

ساعت: 22:47 منتشر شده در مورخ: 1395/03/28 شناسه خبر: 789492

هموطنان برانکو ایوانکوویچ با گل‌‌های پرشیچ و راکیتیج تا نیمه راه پیروزی بر چک پیش رفتند اما به خاطر اشتباهات فردی در ادامه بازی، برد را با تساوی عوض کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  مسابقات دور دوم مرحله گروهی جام ملت‌های اروپا امشب در فرانسه ادامه یافت و تیم ملی کرواسی ابتدا در آستانه کسب پیروزی با برتری 2 بر صفر قرارگرفت.

اما در دقایق پایانی چک‌ها 2 گل زدند و به بازی بازگشتند.

دقایق مهم بازی:

دقیقه 2:نخستین حمله جدی را کروات‌ها با موقعیتی روی یک ضربه کرنر ایجادکردند. سرنا، کاپیتان کرواسی به روی دروازه حریف کرنر زد که مانژوکیچ، مهاجم معروف تیمش، پیتر چک دروازه‌بان مطرح چک‌ها را به حرکت واداشت.

دقیقه 5: روسیچکی، ستاره با تجربه چک‌ها توپی را وارد محوطه جریمه کرواسی کرد و قصد ایجاد موقعیت داشت که ضربه آخر را محکم نزد.

دقیقه 21: پرشیچ با پاسی که توسط از مانژوکیچ دریافت کرد، نتوانست با شوتی که زد، دروازه چک‌ها را بازکند.

دقیقه 34 : مانژوکیچ با همکاری هوبنیک در درون محوطه صاحب توپ خوبی شد که نتوانست آن را تبدیل به گل کند.

دقیقه 37:‌در یک همکاری تیمی راکیتیچ ، مانژوکیچ را در درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد که این گلزن در مواجه با پیتر چک، گلر حریف ناکام ماند.

دقیقه 37: پرشیچ دراثر همکاری تیمی و پاس زیبایی که از بادلچ از جناح چپ دریافت کرد، دروازه چک‌ها را فروریخت.

دقیقه 46: راکیتیچ از فاصله 20 متری اقدام به زدن ضربه سمت دروازه چک ها کرد که با فاصله کمی به خارج رفت.

دقیقه 59: در این دقیقه نوبت به راکیتیچ رسید که دومین گل آبی‌پوشان کروات را به ثمررساند. او از قلب دفاع چک‌ها گریخت و در مواجه با پیتر چک، توپ را از وی عبور داد و به قعر دروازه چک‌ها رساند تا دومین گل تیمش را بزند.

دقیقه 63 : راکیتیچ در درون محوطه جریمه چک‌ها، مانژوکیچ را صاحب توپ کرد که این بازیکن می‌توانست گل سوم را به ثمر رساند که در لحظه آخر پیتر چک مانع شد.

دقیقه 70: در یک برخورد مانژوکیچ در درون محوطه جریمه چک ها توسط سیووک نقش بر زمین شد که تماشاگران اعتقاد به ضربه پنالتی داشتند اما داور آن را خطا ندانست.

دقیقه 82 : چک‌ها بعد از حملات دامنه‌دار توانستند روی یک سانتر از جناح راست، با ضربه سر میلان اشکودا، بازیکن تعویضی یکی از دو گل دریافتی را پاسخ دهد.

دقیقه 86: از سکوی هواداران تیم کرواسی، مواد محترقه به داخل زمین پرتاب شد که همین امر باعث شد بازی متوقف شود.

دقیقه 90+1 : توماس نسیچ با خطای پنالتی کورلوکا، مدافع کرواسی گل مساوی تیمش را زد.

با انجام این مسابقه که از گروه چهارم در ورزشگاه ژفری گیشار سن‌آتین انجام شد، کرواسی با 4 امتیاز از 2 بازی صدرنشین است. اسپانیا با 3 امتیاز از یک بازی در رده دوم قراردارد.

جمهوری چک با یک امتیاز در رده سوم قراردارد. ترکیه نیز بدون امتیاز در رده چهارم قراردارد.

انتهای پیام/آ

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز