تبلیغات

مصاحبه تصویری تسنیم با قاضی حاضر در محل انفجار شهران

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ به دنبال حادثه انفجار لوله گاز در خیابان یک شهران بلوار کوهسار خبرنگار حوادث تسنیم در محل وقوع حادثه حاضر شد، نیروهای آتش‌نشانی، انتظامی و سایر ارگانهای امدادی از ابتدای وقوع انفجار در محل وقوع حادثه حاضر شدند و هم اکنون نیز امدادرسانی در جریان است، ‌قاضی شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران نیز ساعاتی قبل در محل انفجار حاضر شد که درباره ابعاد این حادثه و تعداد فوتی‌های احتمالی با وی گفت‌وگو کردیم.

هم اکنون اقدامات لازم برای ایمن سازی محل ادامه دارد و برخی منازل نزدیک به محل حادثه تخلیه شده و ساکنان آن به نقطه دیگری منتقل شده‌اند، هچنین گروهی از امدادگران در حال جستجوی کارگران مفقود شده در این حادثه هستند.

بر اساس این گزارش تردد و عبور خودروها و عابران تحت کنترل مأموران انتظامی و امدادیست و به شهروندان توصیه می‌شود از تردد بی مورد در منطقه خودداری کنند.

در ادامه فیلم گفت‌وگوی اختصاصی خبرنگار حوادث خبرگزاری تسنیم را با قاضی شهریاری؛ سرپرست دادسرای امور جنایی تهران می‌بینید.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز