تبلیغات

اتوبوس حامل ۲۶ مسافر در ورودی جنگل گلستان در آتش سوخت / تصاویر

ساعت: 16:45 منتشر شده در مورخ: 1395/03/27 شناسه خبر: 787703

آتش‌سوزی اتوبوس بنز که از مشهد به سمت گنبد در حال حرکت بود به دلیل نقص فنی در موتور اتوبوس رخ داد که با اقدام به‌موقع راننده در تخلیه مسافران، آسیبی به کسی وارد نشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری گرمه، در ساعت 4 و 30 دقیقه بامداد روز چهارشنبه یک دستگاه اتوبوس بنز که در مسیر چمن بید – جنگل گلستان در حال حرکت بود در آتش سوخت اما هیچ‌یک از ۲۶ مسافر آن آسیب ندیدند.

در این حادثه که در کیلومتر ۵۵ محور چمن بید- گنبد و ورودی جنگل گلستان رخ داد، اتوبوس بنز ناگهان دچار آتش‌سوزی شده اما خوشبختانه با اقدام به‌موقع راننده اتوبوس در پیاده نمودن مسافرین به هیچ‌کس آسیب وارد نشد.

خاطرنشان می‌گردد در این حادثه علی‌رغم حضور به‌موقع نیروهای امدادی و آتش‌نشانی به علت کمبود امکانات و آتش گسترده، اتوبوس مذکور کاملاً در آتش سوخت.

اتوبوس حامل ۲۶ مسافر در ورودی جنگل گلستان در آتش سوخت / تصاویراتوبوس حامل ۲۶ مسافر در ورودی جنگل گلستان در آتش سوخت / تصاویراتوبوس حامل ۲۶ مسافر در ورودی جنگل گلستان در آتش سوخت / تصاویر

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز