تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

«ابد و یک روز» همراه با «خشم و هیاهو» اکران می‌شود/ «خشم و هیاهو» در سینما بهمن زنجان

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، برنامه‌‎های سینما بهمن زنجان تغییر یافته است و قبل از افطار بلیت سینما به صورت نیم‌بهاء ارائه می‌شود.

در همین راستا طبق تغییرات اعمال شده تعداد سانس‌های سینما بهمن زنجان به چهار نوبت قبل از افطار افزایش یافته است که شامل سانس 12 ظهر، 14 و16 و 18 عصر است که بلیت این سانس‌ها به صورت نیم‌‌بهاء و معادل 3 هزار تومان است.

مدیر روابط عمومی سینما بهمن زنجان در همین راستا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: از آغاز ماه مبارک رمضان، برنامه اکران فیلم‌های سینمایی تغییر یافته و از نخستین روز این ماه فیلم سینمایی « ابد و یک روز» در حال اکران است.

میثم زنجانی با اشاره به اینکه هم اکنون فیلم سینمایی « ابد و یک روز»، در چهار سانس قبل از افطار و یک سانس در ساعت 22 و 30 دقیقه هر شب پس از افطار در حال اکران است، اضافه کرد: استقبال مردم از اکران فیلم سینمایی « ابد و یک روز»، چه قبل از افطار و چه پس چشمگیر است.

مدیر روابط عمومی سینما بهمن زنجان با اشاره به اینکه پیش از این قرار بود، فیلم سینمایی« رسوایی2» همراه با « ابد و یک روز» اکران شود، تصریح کرد: با توجه به اینکه سینمایی« خشم و هیاهو» مدت زیادی بود که برای اکران آماده بود، از همین رو این فیلم سینمایی در اولویت قرار گرفت.

زنجانی با اشاره به اینکه با آغاز اکران فیلم سینمایی « خشم و هیاهو» زمان‌بندی اکران فیلم در سینما بهمن تغییر خواهد کرد، گفت: در همین راستا قبل از افطار دو سانس مربوط به فیلم سینمایی « خشم و هیاهو» بوده و دو سانس نیز مربوط به « ابد و یک روز» خواهد بود.

مدیر روابط عمومی سینما بهمن زنجان گفت: بر همین اساس پس از افطار در سانس 22 و 30 دقیقه شب نیز یک روز فیلم سینمایی « ابد و یک روز» و یک روز هم « خشم و هیاهو» اکران خواهد شد.

انتهای پیام/73005/و30/

http://fna.ir/9727G9

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز