تبلیغات

همسر عامل کشتار اورلاندو در معرض اتهام قرار گرفت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اِن بی سی،‌ «نور زاهی سلمان» همسر «عمر متین» عامل کشتار بامداد روز یکشنبه در کلوپ شبانه همجنسگرایان در ایالت فلوریدای آمریکا به دلیل خودداری از ارائه به موقع اطلاعات لازم به پلیس در خصوص نقشه حمله تروریستی «عمر متین» به کلوپ همجنسگرایان در معرض اتهام قرار گرفت.

وی به «اِف بی آی» گفت به رغم آنکه  وی می دانست عمر متین در حال طرح ریزی یک اقدام تروریستی در کلوپ شبانه «پالس» است؛‌ اما همسرش به وی اطمینان داده بود که تنها برای دیدن دوستان خود از خانه خارج می شود.

شواهد حاکی از آنست که نور سلمان از نقشه ترور همسر خود آگاهی داشته است، زیرا وی به اِف بی آی گفت که یکبار با اتومبیل عمر متین برای بررسی محدوده این کلوپ شبانه به اورلاندو برده شده بود.

افزون بر این، تعدادی از مقامات دست اندرکار این پرونده گفته اند که نور سلمان در زمان خرید مهمات و اسلحه عمر متین را همراهی می کرد.

برخی از مأموران اجرای قانون می گویند که احتمال طرح اتهامات جنایی علیه نور سلمان وجود دارد؛ زیرا وی پیش از این حادثه، پلیس را در جریان نقشه ترور همسر خود نگذاشت.

گفتنی است در حادثه تیراندازی که بامداد روز یکشنبه دوازدهم ژوئن در کلوپی شبانه در شهر اورلاندو ایالت فلوریدا اتفاق افتاد، ۵۰ نفر از جمله «عمر متین»- عامل تیراندازی- کشته و ۵۳ نفر مجروح شدند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز