تبلیغات

«کرامت و کار» شعار دولتم است/ نگاهم به اقتصاد جناحی نیست

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام رئیسی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، در جمع خبرنگاران در خصوص دلیل ثبت نامش گفت: از تصمیم گیری های سخت زندکی من بود و آستان قدس مسئولیتی دلنشین بود اما نگاه به مشکلات مردم بویژه جوانان و درخواست مردم باعث شد علیرغم میل شخصی به وظیفه عمل کردم و انتخاب با مردم است.

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برنامه اقتصادی شما چیست و اگر موفق شدید چه برنامه‌ای برای اقتصاد دارید، گفت: کشور فرهیختگانی در حوزه اقتصاد دارد  که در عرصه عمل و اجرا کم نداریم.

وی افزود: در این قضیه نگاهم، جناحی نیست؛ بگذارید بعد از ۳۸ سال که کشور در حال الگو شدن جهانی است، به مسیری برویم که مردم رنج نبینند.

این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، تصرح کرد: می‌توان گام‌های ارزشمندی را در حوزه اقتصادی برداشت؛ برنامه‌های اقتصادی‌ام را به زودی به اطلاع ملت عزیز می‌رسانم.

رئیسی درباره ارتباطش با جمنا افزود: از دل سوختگان انقلاب اسلامی گرد هم آمدند و کار انها مورد احترام است. در نشست اول اسم بنده توسط برخی شرکت کنندگان مطرح شده بود که تشکر می کنم. من در عرصه امده ام و کاندیدای همه مردم و دلسوزان انقلاب هستم و کاندیدای همه گروهها می توانم باشم. خود را مختص یک جریان خاص نمی بینیم و با مردم و برای مردم آمده ام.

تولیت آستان قدس رضوی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص شعار دولتش ادامه داد: شعار دولت ما کرامت و کار است. کار و کرامت نیاز کشور است. کرامت دولت به کرامت مردم است و مردم از فساد اداری نگرانند. کرامت در ارتباط داخلی و بین المللی شرح مفصل دارد.

وی در پاسخ به سوال مجدد درباره ارتباطش با جمنا افزود: جمنا بعنوان یک جبهه معرفی شده است اما ضمن تشکر از حسن ظن آنها، بنده به همه گروهها و جریان ها متعلقم و کاندید آنها هم میتوانم باشم.

وی در پاسخ به سوالی درباره برنامه اش رای حوزه سیاست خارجی گفت: ارتباط ما جز با رژیم غاصب صهیونیستی با همه برقرار خواهد بود.

تولیت آستان قدس رضوی در پاسخ به سوالی در خصوص بحران سوریه گفت: بارها اعلا شده که سوریه باید توسط خود سوری ها اداره شود و دخالت کشورهای خارجی باعث گره بیشتر خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز