تبلیغات

آغاز رسمی فعاليت بخش عفاف و حجاب در نمایشگاه قرآن

به گزارش گروه فرهنگی جام نیوز به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، در آيين گشايش بخش عفاف و حجاب نوش آبادي معاون حقوقي و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، حميد محمدي دبير شوراي عالي قرآن، شيخ نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي، قبادي دبير كارگروه ساماندهي مد و لباس كشور و مسئولان اجرايي اين بخش حضور داشته و از غرفه ها و سالن هاي عفاف و حجاب بازديد كردند.

نوش آبادي با تقدير از تلاش دست انداركاران و فعالان عفاف و حجاب بر حمايت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي از فعالیت های این بخش تاكيد نمود.

همچنین محمدي، دبير شوراي عالي قرآن كشور نيز به ساماندهي مطلوب فعالان اين بخش توسط كارگروه ساماندهي مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي اشاره داشته و اقدامات صورت گرفته را ستود.


 
در ادامه شیخ نماينده مردم تهران نيز آمادگي خود و كميسيون متبوع در مجلس شوراي اسلامي براي حمايت از فعاليتهاي عفاف و حجاب را اعلام داشت.


 
عرضه حجاب نوجوان در بخش عفاف و حجاب  
 
همزمان با بيست و چهارمين نمايشگاه بين المللي قرآن كريم و در بخش عفاف و حجاب اين نمايشگاه ، لباس حجاب ويژه نوجوان عرضه مي شود.

كارگروه ساماندهي مدولباس كشور در سالهاي اخير و با توجه به نياز سنجي انجام شده اقدام به معرفي و حمايت از فعاليتهاي تخصصي نموده است. در همين راستا و با توجه به نياز شديد جامعه در گروه سني نوجوان ، حمايت از فعاليتهاي اين بخش را در دستور كار قرار داده و نمونه هاي موفق و ارزنده اين گروه كه توسط طراحان ارزشمند و توليد كنندگان فعال به توليد رسيده را عرضه كرده است.
 
اين نمونه ها با عنوان لباس " حجاب نوجوان " و در طرح ها و رنگ هاي مختلف در بخش عفاف و حجاب عرضه مي شود.

115

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز