تبلیغات

با برانکو درباره دعای سال تحویل و آرزویی که در سال 95 پرسپولیسی ها را شاد می کند

ورزش > لیگ برتر - سرمربی پرسپولیس می گوید در سال جدید می خواهد پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر ایران کند.

کاوه علی اسماعیلی-خبرگزاری خبرآنلاین؛ فردا سال تحویل می شود و برانکو سرمربی پرسپولیس یک آرزوی ویژه دارد. این گفت و گو مجالی است برای آنکه او از این آرزو بگوید. مرد کروات همچنین درباره سال 94 و سال جدید حرف هایی می زند.
دعای شما در لحظه سال تحویل ایرانی ها چیست؟
من به سلامتي مردم و گسترش صلح در جهان اميدوارم. آرزو مي‌كنم بعد از اين دو مسئله، ايراني‌ها با افتخار زندگي كنند. بعد هم دلم مي‌خواهد تيمم قهرمان شود. همه مي‌دانند ما در تمرينات پرسپوليس چقدر زحمت مي‌كشيم و چقدر كار مي‌كنيم تا بتوانيم به قهرماني برسيم. تيمي كه من ساختم، بارها توسط كارشناسان مختلف مورد تمجيد قرار گرفته و به همين خاطر بايد از شاگردانم تشكر كنم چون آنها با تلاش خود اين شرايط را ساختند. حالا هم به جايي رسيده‌اند كه مي‌توانند قهرمان ليگ شوند. اين مهم‌ترين آرزوي من در سال آينده است.
چه حرفی با ایرانی ها در آستانه سال جدید دارید؟
سال خوبي را براي ايراني‌ها آرزو مي‌كنم. به خاطر سال‌ها كار در ايران، با فرهنگ مملكت شما آشنا هستم و مي‌دانم عيد نوروز چقدر براي ايراني‌ها مهم و باارزش است. براي ما هم بايد سال خوبي پيش‌رو باشد چون مي‌خواهيم در سال آينده و پس از تعطيلات نوروزي با قدرت برگرديم و پيروزي‌هاي ديگري را رقم بزنيم.
به بعد از تعطیلات چقدر فکر کرده اید؟
وقتي به ليگ برگرديم، سه بازي بسيار سخت را مقابل خود خواهيم داشت. ابتدا با سياه‌جامگان بازي خواهيم كرد، سپس با گسترش فولاد و بعد از آن با استقلال. نمي‌توانم بگويم از اين قرعه نااميد هستم اما بايد با تمركز بالا به ميدان برويم چون ديدارهاي حساسي مقابل‌مان قرار گرفته و نمي‌توانيم نسبت به آن بي‌تفاوت باشيم. اميدوارم در بازي‌هاي آينده، با كيفيت بهتري به ليگ برگرديم.
از اتفاقات سال 94 بگوئید.
در اين سال اتفاقات زيادي را تجربه كردم. من در ابتداي سال جاري به خاطر ايراني‌ها به پرسپوليس آمدم و فكر مي‌كنم بهترين انتخاب ممكن را داشتم. در 11 ماه گذشته نيز توانايي‌هاي تيمم براي همه مشخص شد. البته همه چيز هميشه خوب و مثبت نبود مثلاً از دست دادن هادي نوروزي، همه ما را آزار داد. من بهترين كاپيتان ممكن را از دست دادم و بابت اين مسئله هنوز غمگين هستم. با اين حال روزهاي خوبي هم داشتيم به خصوص در روزهاي برد؛ مثلاً پيروزي مقابل الهلال عربستان در تهران يا پيروزي در دربي برگشت فصل قبل كه من و هواداران را شاد كرد. مي‌خواهم آرزو كنم اين شادي‌ها در تيم بماند و ديگر هيچ تيم و باشگاهي، جوان مؤثر و مؤدبي مثل هادي نوروزي را از دست ندهد.
البته شما در این یک سال رابطه خوب هم با رسانه ها داشتید.
بايد قبول كنيم كه اهالي فوتبال يك خانواده را تشكيل داده‌اند و حتماً رسانه‌ها، يكي از اعضاي مهم اين خانواده هستند. اگر رسانه‌ها نباشند، فوتبال نمي‌تواند جذاب و حرفه‌اي باشد. البته هر دو طرف يعني فوتباليست‌ها و خبرنگاران در طول سال‌ها از يكديگر دلخوري‌هايي خواهند داشت ولي همه اينها رفع مي‌شود. ما مي‌خواهيم تيم بهتري شويم و رسانه‌ها هم به ما كمك كرده‌اند پس با هم دوست و صميمي هستيم.
پیش بینی شما از سال 95 چیست؟
يك سال خوب در انتظار ايراني‌هاست. در اين سال، بازي‌هاي ملي براي ايران آغاز مي‌شود و سپس پرسپوليس به اردوي عمان مي‌رود. بعد از تعطيلات نوروزي هم ما به ليگ برمي‌گرديم. سال بسيار شلوغي را در پيش داريم و يك بار ديگر آرزو مي‌كنم همه چيز براي ايراني‌ها عالي باشد.


252 43

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز