تبلیغات

شورای اسلامی آمریکا: کشتار کلوپ شبانه محکوم است/ قاتل نماینده عقیده اسلامی ندارد

مهاجم مسلح یک آمریکایی مسلمان با والدین افغانستانی است. مهاجم با داعش در ارتباط بوده و گروه داعش نیز مسؤولیت این حمله را برعهده گرفته است.

"شورای روابط آمریکایی اسلامی" کشتار اورلاندو را محکوم کرد.
 
به گزارش عصرایران به رویترز، "نهاد عوض" مدیر شورای روابط آمریکایی اسلامی (کِر) کشتار اورلاندو را به شدت محکوم کرد و گفت که قاتل، نماینده عقیده اسلامی نیست.

بامداد دیروز یکشنبه، در حمله یک فرد مسلح به کلوپ شبانه همجسنگرایان در شهر اورلاندو در ایالت فلوریدای آمریکا، 50 نفر کشته و 53 نفر زخمی شدند.

مهاجم مسلح یک آمریکایی مسلمان با والدین افغانستانی است. مهاجم با داعش در ارتباط بوده و گروه داعش نیز مسؤولیت این حمله را برعهده گرفته است.
پس از این حمله، مسلمانان در آمریکا به شدت تحت فشار قرار گرفته اند.

دونالد ترامپ تنها کاندیدای جمهوریخواهان برای انتخابات ریاست آمریکا نیز با یادآوری وعده های خود برای ممنوعیت موقت ورود مسلمانان به آمریکا گفت باید با تروریسم افراط گرایی اسلامی مقابله کرد.

مدیر شورای روابط آمریکایی اسلامی (کِر) تاکید کرد: به طور واضح مشخص است که این جنایت با انگیزه نفرت انجام شده است. ما آن را با شدیدترین عبارت های ممکن، محکوم می کنیم. تسلیم نفرت افکنی و تنفر نمی شویم. تسلیم ترس نمی شویم.

همزمان رهبران اسلامی در آمریکا نیز با محکومیت کشتار اورلاندو، خواستار دعا برای کشته شدگان شدند.

شورای روابط آمریکایی اسلامی - کِر (cair) در سال 1994 تاسیس شد و در زمینه دفاع از حقوق شهروندی و آزادی مسلمانان در آمریکا و بهبود تصویر اسلام در آمریکا و تقویت مشارکت مسلمانان در زندگی سیاست آمریکاست.

این شورا معمولا به عنوان عالی ترین مجموعه مسلمانان در آمریکا و سخنگوی مسلمانان در آمریکا به شمار می رود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز