تبلیغات

تغییر استاتوس بار و پنل نوتیفیکیشن به حالت متریال (بدون نیاز به روت) - زوم‌اپ

Material Status Bar اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید استاتوس‌بار و پنل نوتیفیکیشن گوشی خود را به حالت متریال تغییر دهید. با زوم‌اپ همراه باشید.

Material Status Bar اپلیکیشنی بسیار جالب برای گوشی‌های اندرویدی است که نه تنها قادر به تغییر آیکون‌های استاتوس‌بار است بلکه می‌تواند بخش نوتیفیکیشن پنل گوشی را نیز به طور کامل تغییر دهد. جالب‌تر از همه چیز عدم نیاز این برنامه به دسترسی روت هست به این معنا که تنها کافیست از اندروید ۴ یا بالاتر برخوردار باشید تا بتوانید به کمک این برنامه آیکون‌های استاتوس‌بار و شکل و شمایل پنل نوتیفیکیشن خود را به طور ریشه‌ای تغییر دهید و ظاهر آن را مانند اندروید خام لالی پاپ یا‌... کنید. درواقع شاید اغراق نباشد اگر Material Status Bar را بهترین و کامل‌ترین اپلیکیشن مدیریت استاتوس و نوتیفیکیشن‌بار بدانیم چراکه این برنامه نه تنها هر امکانی که اپلیکیشن‌های دیگر با دسترسی روت به کاربر ارائه می‌دهند را در خود جای داده است بلکه امکاناتی فراتر از آن‌ها نیز برای شما انجام خواهد داد. شیوه‌ی کار این برنامه به این صورت است که با فعالسازی آن، یک استاتوس‌بار جدید، روی استاتوس‌بار قبلی شما ظاهر می‌شود. درواقع این اپلیکیشن تغییری در استاتوس‌بار فعلی شما ایجاد نخواهد کرد بلکه یک نسخه‌ی سفارشی از استاتوس‌بار را بر روی این بخش قرار می‌دهد. این استاتوس‌بار قابلیت تغییر رنگ خودکار در زمان ورود به اپلیکیشن‌های مختلف را نیز خواهد داشت به این معنا که برای مثال با ورود به تلگرام رنگ استاتوس‌بار به آبی تیره، و با ورود به وایبر رنگ استاتوس‌بار به رنگ بنفش تغییر پیدا می‌کند که امری بسیار جذاب برای این برنامه به حساب می‌آید.

(قبل و بعد از استفاده از Material Status Bar)

در بخش دیگر برنامه می‌توانید علاوه بر استاتوس‌بار، پنل نوتیفیکیشن سفارشی این برنامه را نیز فعال کنید تا زمانی که انگشت خود را از روی این استاتوس‌بار جدید به سمت پایین می‌کشید، پنل نوتیفیکیشن مخصوص به این اپلیکیشن به جای پنل نوتیفیکیشن اصلی گوشی نمایان شود. در این بخش به پوسته‌های متنوعی دسترسی خواهید داشت که مهم‌ترین آن‌ها پوسته‌ی متریال اندروید خام است که از عقیده‌ی نگرانده جذاب‌ترین نوتیفیکیشن پنل در بین تمام نسخه‌های اندروید (خام یا شخصی‌سازی شده‌ی برندها) است. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که بعد از هر تغییری که در این برنامه (بخش استاتوس و نوتیفیکیشن) انجام می‌دهید برای اعمال  شدن آن نیاز به غیرفعالسازی و سپس فعالسازی مجدد برنامه خواهید داشت که این امر توسط دکمه‌ی میانبری که در بالای برنامه قرار دارد قابل انجام خواهد بود. برای دانلود این برنامه و استفاده از استاتوس‌بار و پنل نوتیفیکیشن جذاب و متنوع آن می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

تغییر آیکون های استاتوس بار به حالت متریال تغییر نوتیفیکیشن بار به چندین حالت مختلف عدم نیاز به دسترسی روت

نکات منفی

نکته منفی خاصی ندارد.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز