تبلیغات

دریاچه کوکبیه شازند قربانی گرفت+عکس

ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 1395/03/22 شناسه خبر: 772513

فرصت هایی که با بی توجهی تبدیل به تهدید می شوند

عصر دیروز یک جوان شازندی در دریاچه منطقه کوکبیه شازند که از ظرفیتهای بالقوه شهرستان محسوب میشود غرق شده و جان خود را از دست داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری شازند ما، عصر جمعه ۲۱ خرداد ماه یک جوان شازندی در دریاچه منطقه کوکبیه شازند غرق شده و جان خود را از دست داد.

به گفته شاهدان عینی، این جوان اهل محله بازنه شهر شهباز و ۲۰ ساله بوده و بر اثر سنگین و سرد بودن آب این دریاچه عضله هایش  دچار گرفتگی و باعث غرق شدن وی شده است.

علی رغم ممنوعیت شنا در دریاچه این منطقه اما برخی جوانان باز هم مبادرت به شنا در آن می کنند و در برخی موارد متاسفانه شاهد بروز چنین حوادث تلخ و ناگوار در شهرستان هستیم.

از طرف دیگر علی رغم همه پتانسیلهای دریاچه منطقه کوکبیه، در صورت عدم توجه مناسب مسئولین برای ایمن سازی آن در تابستان پیش رو، احتمال گرفتن قربانی های بیشتر را دارد و در صورت ایمن سازی و تبدیل آن به یکی از بزرگترین مناطق گردشگری آبی در استان می تواند بهترین گزینه برای سپری کردن اوقات فراغت مردم باشد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز