تبلیغات

اختصاصی از لس‌آنجلس/ آخرین تمرین تیم ملی کشتی آمریکا با حضور رسانه‌ها

محل برگزاری تمرین تیم ملی کشتی آمریکاصبح امروز به وقت تهران تمرین تیم ملی کشتی امریکا قبل از ورود به مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در دبیرستان ایالتی لس آنجلس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی 1ورزش به لس انجلس ، صبح امروز و از ساعت 10 ، تیم ملی کشتی آزاد امریکا آخرین تمرین خود قبل از ورود به رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد 2016 را در دبیرستان ایالتی شهر لس انجلس در ساحل سانتامونیکا برگزار کرد.

پیش از این فدراسیون کشتی آمریکا از کلیه رسانه های متقاضی دعوت کرده بود تا برای پوشش خبری این رویداد حاضر شوند. این تمرین در حالی برگزار شد که روال عادی کاری دبیرستان با حضور دانش آموزان ادامه داشت و در بخشی از این دبیرستان بزرگ ، در طبقه دوم تمرین تیم ملی کشتی آمریکا برگزار شد. البته با تدبیر مسئولین فدراسیون کشتی آمریکا فقط برخی از چهره های تیم ملی آمریکا در تمرین فوق حضور داشتند و مصاحبه آنها با اهالی رسانه نیز از قبل هماهنگ و برنامه ریزی شده بود.

این تمرین البته بیشتر یک مرور فن جدی بود و کشتی گیران آمریکایی پس از آن رسما وارد اردوی مسابقات جام جهانی کشتی آزاد شدند.

این رقابتها روزهای 11 و 12 ژوئن در سالن فروم منطقه اینگل وود شهر لس انجلس برگزار می شود و 8 تیم برتر جهان در دو گروه 4 تیمی با هم پیکار می کنند.

#1varzesh #جام_جهانی_کشتی_زاد_2016 #کشتی_آزاد #کشتی_آمریکا #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز