تبلیغات

آغاز استانداردسازی خوابگاه‌های دانشگاه تهران از امسال

معاون دانشجویی دانشگاه تهران استانداردسازی خوابگاه‌های دانشجویی را از مهم‌ترین برنامه‌های این دانشگاه در سال 96 دانست و گفت: بر اساس این برنامه تمامی خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه تهران تعمیرات، نوسازی و استانداردسازی می‌شوند.

دکتر حسن به‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: یکی از برنامه‌های شاخص معاونت دانشجویی دانشگاه تهران برای سال 96 استانداردسازی خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه است تا بر اساس این برنامه تمامی کمبودها و مشکلات خوابگاه‌ها از نظر تجهیزات، نوسازی و تعمیر برطرف شود، همچنین بر اساس این برنامه خوابگاه‌هایی که در رتبه‌های پایین‌تری قرار دارند، ارتقاء می‌یابند.

وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر همه برنامه‌ریزی ها در جهت آغاز برنامه استانداردسازی انجام شده است و این برنامه بطور جدی از تابستان سال آینده در همه خوابگاه‌های دانشگاه تهران اجرایی خواهد شد.

دکتر به‌نژاد گفت: با توجه به اینکه تعداد ساختمان‌های خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه تهران بسیار زیاد است، بنابراین بازسازی این برنامه‌ها بیشتر از یک سال طول می‌کشد؛ اما سعی می‌کنیم ساختمان‌هایی که در رتبه‌های پایین‌تری قرار دارند، در اولویت برنامه قرار بگیرند. 

معاون دانشجویی دانشگاه تهران در پایان یادآور شد: بر اساس برآوردی که صورت گرفته است، انجام برنامه استانداردسازی و نوسازی خوابگاه‌های دانشجویی حدود 100 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد؛ این در حالی است که بودجه‌ای مجزا برای این برنامه به دانشگاه اختصاص داده نشده است و بخشی از این هزینه‌ها را از منابع داخلی تامین خواهیم کرد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز