تبلیغات

معلمان در فرصت طلایی خرداد سال تحصیلی را آسیب‌شناسی می‌کنند

به گزارش خبرنگار مهر، فریبرز حمیدی در حاشیه مراسم افتتاحیه طرح سنجش سلامت که امروز در مدرسه استثنایی ساریخانی برگزار شد، در جمع خبرنگاران درباره فرصت طلایی خرداد گفت: باید دانش‌آموزان دوره ابتدایی ۸۰۰ ساعت آموزشی را در طول سال تحصیلی داشته باشند.

وی افزود: سال تحصیلی رسمی ما از اول مهر آغاز و تا پایان خرداد ادامه دارد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: تلاش ما این است تا مدارس فعال و پویا باشند، لذا معلمان برنامه‌های تحصیلی، فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و اردوها را در فرصت طلایی خرداد آسیب‌شناسی می‌کنند.

وی تصریح کرد: امسال به دلیل اینکه خرداد با ماه مبارک رمضان مصادف شده است، باید معلمان ارزیابی‌های خود را تا ۲۰ خردادماه انجام دهند.

حمیدی افزود: همه مدارس موظف هستند تا طرح‌ها، برنامه‌ها و ارزیابی‌های خود را در شورای مدرسه مطرح کنند و در ۲۰ شهریور والدین را با قوانین و موضوعات جدید طی جلساتی آشنا کنند و پس از آن خانواده‌ها برای کلاس‌بندی حضور یابند.

معاون آموزش ابتدایی تصریح کرد: امسال سال تحصیلی از سوم مهرماه آغاز می‌شود، اما به دلیل اینکه مدارس ارزیابی‌های خود را انجام داده‌اند، شروع سال تحصیلی با جدیت و غنای زیاد آغاز می‌شود.

وی تاکید کرد: چون معلمان در فرصت طلایی خردادماه از مدرسه فارغ نشده‌اند، می‌توانند آسیب شناسی از سال تحصیلی گذشته و ارائه طرح‌ها و پیشنهادها برای سال تحصیلی آینده داشته باشند.

حمیدی گفت: ۸۸ درصد معلمان از فرصت طلایی که در خرداد در اختیار دارند، رضایت دارند چرا که می‌توانند برای یک سال تحصیلی پیش‌بینی‌های لازم را انجام دهند و برنامه‌های آموزشی و پرورشی ضمن تقویت، از غنای لازم برخوردار شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز