تبلیغات

سریال پایتخت از امشب پخش می شود

شبکه آی‌فیلم مجموعه‌هایی همچون «خداحافظ بچه»، «پایتخت»، «فاخته»، «دردسرهای والدین»، «نبردی دیگر»، «ساعت صفر» و «تنهایی لیلا» را روی آنتن می‌برد.

به گزارش ایسنا، مجموعه‌های «پایتخت» 1 و 2 از امشب، 16خرداد ساعت 20 و 21 در دو قسمت 90 دقیقه‌ای روانه آنتن آی‌فیلم می‌شود. تکرار اول یک بامداد و تکرار دوم این سریال 12 ظهر خواهد بود.

«خداحافظ بچه» از 26 خرداد هر روز ساعت16 از این شبکه به روی آنتن می‌رود. تکرار اول آن 12 بامداد و تکرار دوم آن هشت صبح است.

سریال «فاخته» نیز هر روز عصر ساعت 17 از 21 خرداد از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود. تکرار اول آن 4 صبح بامداد و همچنین تکرار دوم آن 9 صبح به روی آنتن می‌رود.

سریال «دردسر والدین» هر روز عصر ساعت 18 از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود. تکرار اول آن پنج صبح و همچنین تکرار دوم آن 10 صبح به روی آنتن می‌رود.

در ادامه‌ی ماه مبارک رمضان مجموعه‌ی «ساعت صفر» هم هر روز همین‌ ساعت به روی آنتن می‌رود.

مجموعه‌ی «نبردی دیگر» از 21 خرداد در 18 قسمت هر روز عصر ساعت 19 از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود. تکرار اول آن 3 بامداد و همچنین تکرار دوم آن 11 صبح خواهد بود.

مجموعه‌ی تلویزیونی «تنهاترین سردار» نیز از 26 خرداد هر شب ساعت 22 روانه آنتن می‌شود. تکرار اول آن 6 صبح و همچنین تکرار دوم آن 14 بعداز ظهر به روی آنتن می‌رود.

مجموعه‌ی تلویزیونی «رویای گنجشک‌ها» هم از 25 خرداد پخش خود را در ساعت 23 آغاز می‌کند. تکرار اول آن 7 صبح و همچنین تکرار دوم آن 15 بعد از ظهر به روی آنتن می‌رود.

همچنین آی فیلم در ایامی که مجموعه‌ی تلویزیونی ندارد، فیلم سینمایی پخش خواهد کرد.

 شبکه آی‌فیلم ماه مبارک رمضان با تغییراتی در پخش سریال‌ها همراه بود؛ بر این اساس سریال «پنجمین خورشید» که تیزرهای آن از آی‌فیلم پخش شده بود، بنا بر درخواست شبکه سوم سیما، از جدول شبکه آی فیلم فارسی حذف شد تا از آن شبکه به روی آنتن برود.

همچنین سریال‌هایی چون «آسمان من»، «دردسرهای عظیم 1» و چند سریال دیگر برای رعایت هماهنگی با شبکه سوم سیما از جدول پخش شبکه ای فیلم فارسی حذف شد تا در آن شبکه پخش بشود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز