تبلیغات

تازه‌ترین صید علی منصور برای استقلال از نفت رسید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بیست وشش بازی، دو گل زده، دوهزار و صد و پنجاه دقیقه حضور در لیگ برتر و شش کارت زرد. این آمار مدافع 22 ساله‌ای است که علیرضا منصوریان علاقه شدیدی به او دارد.

محمد دانشگر یکی از گزینه‌های اصلی سرمربی جدید استقلال برای خط دفاع متزلزل این تیم است. جایی که او قصد دارد لیگ را با زوج دانشگر و مگویان آغاز کند. با توجه به اینکه حنیف عمران‌زاده، امین حاج‌محمدی و محمدرضا خرسندنیا در فصل گذشته نتوانستند نیازهای خط دفاعی استقلال را برطرف کنند آنها به احتمال فراوان جدا خواهند شد.

گفتنی است منصوریان که توجه زیادی روی ساختار دفاعی تیم‌های تحت امرش دارد به همین دلیل بازسازی استقلال را از قلب دفاع تیمش آغاز می‌کند.

محمد دانشگر در فصل گذشته یکی از ارکان خط دفاعی نفت تهران بود و به خوبی با فلسفه منصوریان در فاز دفاعی آشنایی دارد. همین موضوع به او کمک می‌کند تا به سرعت خود را در ترکیب استقلال جا بیاندازد و نگرانی‌های منصوریان در این بخش را تا حدود زیادی بر طرف کند. 

آی اسپورت

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز