تبلیغات

توضیح لاریجانی در مورد واکنش‌اش به «خداوند رنگین کمان»

رئیس مجلس شورای اسلامی درباره واکنش خود به نماینده دیر، کنگان و عسلویه در جلسه قبل مجلس که سخنان خود را با خداوند رنگین‌کمان آغاز کرده بود توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، در جریان بررسی اعتبارنامه‌های نمایندگان زمانی که سکینه الماسی نماینده دیر،‌ کنگان و عسلویه برای قرائت گزارش این شعبه درباره اعتبارنامه‌های نمایندگان در پشت تریبون حاضر شد علی لاریجانی، گفت: رسانه‌ها به خانم الماسی ظلمی کردند؛ زمانی که ایشان داشتند آن شعر زیبا را می‌خواندند من نخندیدم؛ چشمم را به جهت خستگی مالش دادم؛ رسانه‌ها شیطنت کردند.

لاریجانی سپس خطاب به این نماینده مجلس، گفت: از این به بعد باید پوست کلفت باشید، از این شیطنت‌ها زیاد می‌کنند.

الماسی پس از توضیح لاریجانی گزارش خود را این‌ بار با این شعر آغاز کرد: «اهل دل چون نامه انشاء می‌کنند/ابتدا با نام زهرا می‌کنند».

به گزارش ایسنا، در جلسه روز یکشنبه مجلس سکینه الماسی با «خداوند رنگین کمان» آغاز کرده بود که پس از آن رسانه‌ها عکسی را منتشر کردند که علی لاریجانی نتوانسته بود در واکنش به این صحبت غیرمتعارف در صحن جلوی خنده خود را بگیرد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز