تبلیغات

مجروحیت مدیر ارشد سازمان جنگل‌ها و مراتع کل کشور در پی تیراندازی

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، ساعاتی قبل مسئولان بیمارستان آبان با مأموران کلانتری 107 فلسطین تماس گرفتند و خبر جراحت یکی از مدیران ارشد سازمان جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری کل کشور را به مأموران اعلام کردند. دقایقی بعد مأموران در بیمارستان حضور یافتند و به تحقیقات درباره علت مجروحیت این مدیر ارشد پرداختند.

طی تحقیقات انجام شده مشخص شد این مدیر ارشد ساعت 13:45 امروز هنگام رفتن به یک جلسه در اتوبان مدرس (شمال به جنوب تقاطع بیهقی) پس از یک تماس تلفنی از راننده‌اش خواسته کنار اتوبان توقف کند سپس از ماشین پیاده شده و اسلحه کمری‌اش را از داخل کیفش در صندوق عقب خودرو برداشته که ناگهان راننده وی متوجه صدای تیراندازی شده است.

راننده این مدیر ارشد زمانی که از خودرو پیاده شده بود با مشاهده بدن غرقه در خون مدیر ارشد او را به بیمارستان آبان منتقل کرده است.

لحظاتی بعد با اعلام مراتب این اتفاق به سعید احمدبیگی بازپرس ویژه قتل پایتخت وی در بیمارستان آبان حاضر و بررسی‌های تکمیلی در رابطه با این تیراندازی آغاز و مشخص شد گلوله از زیر چانه مجروح وارد و از گونه چپ وی خارج شده است. همچنین اسلحه و فشنگ‌های این مدیر ارشد کشف و مشخص شد سلاح وی دارای مجوز بوده است سرانجام مجروح این حادثه از بیمارستان آبان به بیمارستان ایرانشهر انتقال یافت و تلاش برای نجات جان وی ادامه دارد.

تحقیقات در رابطه با این حادثه و اینکه آیا این فرد قصد خودکشی داشته و یا براثر سهل‌انگاری این اتفاق رخ داده، در حال بررسی است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز