تبلیغات

نماهنگ می‌تواند از فیلمهای سینمایی تاثیرگذار تر باشد

«ارغوان» نام نماهنگی است درباره خانواده‌ شهدای مدافع حرم که مدتی است که در فضای مجازی مخاطبان بسیاری را  مجذوب خود کرده است و مقام معظم رهبری از ساخت این نماهنگ تقدیر کردند.

مهیار عقابی کارگاردان نماهنگ ارغوان در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگارن تسنیم«پویا» درباره نماهنگ «ارغوان» گفت: ایده اولیه این نماهنگ برگرفته از نگاه به زندگی فرزندان و خانواده شهدای مدافع حرم است که این روزها از موضوعات روز جامعه ما است و تلاش کردیم دغدغه‌ای که در ذهن داشتیم با هیجانی از جنس موسیقی و تصاویر، آمیخته کنیم.

وی  درباره تقدیر مقام معظم رهبری از این نماهنگ اظهار کرد: مقام معظم رهبری بسیار به ما و این نماهنگ لطف داشته‌اند و از ما تقدیر کرده‌اند. می‌شد حدس زد که ایشان از چنین مضامینی که با هنر و ارادات آمیخته  است حمایت می‌کنند.

عقابی همچنین در مورد عدم حمایت از چنین نماهنگ‌هایی در رسانه های مختلف گفت: چنین نماهنگ‌هایی در کشورمان محتواهایی نوظهوری هستند که می‌توانند از یک فیلم سینمایی هم اثرگذارتر باشند. حسن نماهنگ و فیلم کوتاه به این است که می تواند در مدت زمان کوتاه چهار دقیقه‌ای، اثر مطلوبش را روی مخاطب بگذارد.

وی درباره کارهای آینده تیم تولید نماهنگ «ارغوان» گفت: فعلا در تدارک ساخت یک نماهنگ برای ماه محرم هستیم؛ برای ساخت نماهنگ‌های دیگری در رابطه با مدافعان حرم باید جلسات بسیاری بگذاریم تا اثر جدید و جذابی در این رابطه تولید کنیم.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز