تبلیغات

مرگ خواننده ایران راک در هاله‌ای از ابهام/ خودکشی یکی از گزینه ها +عکس

به گزارش گروه فرهنگی جام نیوز، هادی پاکزاد پس از حدود 13 سال فعالیت در حوزه موسیقی، دو روز پیش و در سن 34 سالگی در بلوار هاشمیه مشهد درگذشت.


 
برخی گمانه های رسانه ای حول شایعه خودکشی این خواننده جوان است اما هنوز هیچ یک از مراجع قانونی اظهار نظری نکرده اند.


 
پزشکی قانونی و نیروی انتظامی تائید خودکشی این جوان را به مراجع قضایی حواله داده اند و مراجع قضایی نیز انتشار دلایل اصلی فوت این خواننده را به روزهای آینده موکول کرده اند.


 
هادی پاکزاد دی ماه سال 94 نخستین آلبوم رسمی خود را پس از حدود 13 سال فعالیت در این حوزه، تحت عنوان "تاریکی" روانه بازار موسیقی کشور کرد.


 

پاکزاد که یکی از خواننده‌های راک ایران است، روی دیوار خانه‌اش با خودکار از انگیزه خودکشی‌اش نوشته بود و اینکه چندین کلیپ از خودش گرفته که در این رابطه توضیحاتی داده مبنی بر اینکه: کلیپ‌های گرفته شده داخل گوشی تلفن همراهش است و از خانواده‌اش خواسته بود تا آنها را ببینند.

در تحقیقات برادر خواننده راک به بازپرس جنایی آمده است: برادرم به تنهایی زندگی می‌کرد و از آنجایی که از او بی خبر بودم امروز برای دیدنش به خانه‌اش آمدم. هر چه زنگ زدم کسی در را باز نکرد و من به ناچار به همراه چند نفر از دوستانم در را شکستیم و وارد خانه شدیم. با حضور در خانه با جسد برادرم مواجه شدم.

115

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز