تبلیغات

حضور معاونان وزیر ورزش در بازی نمادین دختران محجبه بسکتبالیست

به گزارش خبرنگار مهر، در راستای رایزنی های انجام شده برای موافقت فدراسیون جهانی بسکتبال با حضور محجبه بانوان بسکتبالیست در میادین بین‌المللی و تأیید الگوی پیشنهادی فدراسیون بسکتبال ایران برای پوشش بانوان، امروز رقابت نمادین میان دو تیم از تیم های شرکت کننده در رقابت های باشگاهی بانوان ایران برگزار می شود.

این رقابت از دقایقی پیش میان دو تیم «کوشاسپهر» و «گاز» در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد. بازیکنان این دو تیم در حالی در میدان مسابقه حاضر شدند که از الگوی پیشنهادی فدراسیون بسکتبال برای پوشش بانوان محجبه استقبال کردند.

الگوی پیشنهادی فدراسیون بسکتبال برای پوشش بانوان محجبه، دی ماه سال گذشته به فدراسیون جهانی بسکتبال ارائه شد برای ارزیابی این الگوی پیشنهادی، نماینده فدراسیون جهانی نیز به ایران سفر کرده تا بازی امروز را از نزدیک تماشا کند.

«لوبو کتلووا» معاون کمیته فنی فدراسیون جهانی بسکتبال نماینده این فدراسیون در ایران است که بازی دختران بسکتبالیست محجبه ایرانی را از نزدیک تماشا می کند.

همچنین برای تماشای این دیدار، سه معاون وزیر ورزش نیز در تالار بسکتبال آزادی حاضر شده اند. فریبا محمدیان معاون امور ورزش بانوان، محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای همراه با عبدالحمید احمدی معاون امور فرهنگی وزارت ورزش به نمایندگی از این وزارت خانه در تالار بسکتبال حضور دارند تا این بازی تعیین کننده را از نزدیک تماشا کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز