تبلیغات

رونمایی همسر جانی دپ از خشونت وی +عکس

به گزارش گروه فرهنگی جام نیوز، قاضی دادگاهی در آمریکا به جانی دپ، هنرپیشه سرشناس هالیوود دستور داده که از همسرش "امبر هرد" فاصله بگیرد.

خانم هرد، جانی دپ را متهم کرده گوشی تلفن همراهش را در هنگام یک مشاجره به سوی او پرت کرده است.

وی عکسی هم از خودش به دادگاه عالی شهر لس‌آنجلس برده که در آن گونه‌ و چشم‌اش کبود به نظر می‌رسد.

خانم هرد تقاضای طلاق کرده است.
 

قاضی دادگاه، همچنین روز جمعه (۲۷ مه - هفتم خرداد) به جانی دپ دستور داد از تماس گرفتن با همسرش پرهیز کند.

تقاضای طلاق خانم هرد روز دوشنبه گذشته تقدیم دادگاه شده است.

خانم هرد در شکواییه خود نوشته: "من هر لحظه در هراسم که جانی بدون اطلاع قبلی از راه برسد و دوباره من را از نظر جسمی و هیجانی وحشت‌زده کند."

او همچنین به دادگاه گفته جانی دپ در هنگام این مشاجره "حالت طبیعی نداشته، موهای او را کشیده، صورتش را گرفته و او را زده" است.

جانی دپ در حال حاضر به همراه گروه موزیک "هالیوود ومپایرز" در پرتغال به سر می‌برد.

اما وکیل او به دادگاه گفته جانی دپ حاضر است به صورت توافقی دو زوج فعلا از هم دور بمانند.

جانی دپ و امبر هرد تنها پانزده ماه پیش با هم ازدواج کردند. آنها فرزندی ندارند.

جانی دپ سال ۱۹۸۳ با لوری آن آلیسون ازدواج کرد اما آنها سال ۱۹۸۵ از هم جدا شدند. او بعد از آن ۴ رابطهٔ ناموفق دیگر داشت: در سال ۱۹۸۵ با شریلین فن آشنا شد و رابطه‌شان ۳ سال طول کشید. بعد با وینونا رایدر در نمایش توپ‌های بزرگ آتشین در ژوئیه ۱۹۸۹ آشنا شد و از ژوئیه ۱۹۹۰ به مدت ۳ سال با هم نامزد بودند. از سال ۱۹۹۴ به مدت ۴ سال با کیت ماس، سوپر مدل انگلیسی نامزد بود. او سال ۱۹۹۸ در زمان فیلمبرداری دروازهٔ نهم با ونسا پارادی بازیگر و خوانندهٔ فرانسوی ملاقات کرد اما بعد از ۱۴ سال زندگی مشترک و با داشتن دو فرزند، در سال ۲۰۱۲ از همدیگر جدا شدند.
 

دپ سال ۲۰۱۲ با امبر هرد بازیگر و مدل آمریکایی در فیلم خاطرات عجیب و غریب آشنا شد و آنها ۴ فوریه ۲۰۱۵ با هم ازدواج کردند و اکنون به دنبال طلاق هستند.

115

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز