تبلیغات

کشف جسد یک مرد ناشناس در حوالی تخت سلیمان تکاب

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از ایرنا، حمید مصطفوی روز جمعه اظهار کرد: این جسد متعلق به یک مرد 45 تا 50 ساله است که روز گذشته در یک جاده فرعی روستایی در حوالی تخت سلیمان تکاب توسط ساکنان محلی مشاهده و به ماموران انتظامی اطلاع داده شده است.


وی با اشاره به این که بر اساس شواهد موجود این مرد ناشناس به قتل رسیده است، گفت: بر اساس بررسی های اولیه انجام شده توسط ماموران انتظامی، این مرد ناشناس که هویت وی تاکنون توسط ساکنان محلی شناسایی نشده، به وسیله طناب به قتل رسیده است.


مصطفوی اظهار کرد: آثار مختصری از ضرب و جرج بر روی جسد این مرد هنگام کشف مشاهده شده، اما وی بر اثر خفگی به وسیله طناب توسط فرد یا افرادی به قتل رسیده است.


وی با بیان اینکه آثار ضرب، جرح و خفگی علت تامه مرگ این مرد ناشناس نیست، افزود: جسد مقتول برای کالبد شکافی و تعیین علت تامه مرگ به پزشکی قانونی استان آذربایجان غربی ارسال شده است.


بازپرس جنایی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان تکاب ادامه داد: با توجه به احراز نشدن هویت و شناسایی مقتول، تصاویر وی به مراجع ذیصلاح ارسال شده تا در صورت شناسایی، اقدامات لازم از طریق اولیای دم مقتول صورت پذیرد.


مصطفوی از ساکنان روستاهای اطراف بخش تخت سلیمان خواست در صورت شناسایی مقتول مراتب را به دادسرا و یا نیروی انتظامی تکاب اطلاع دهند.
بخش تخت سلیمان در 45 کیلومتری شمال شرقی تکاب واقع شده است.


شهرستان تکاب از شهرهای جنوبی استان آذربایجان غربی است که 78 هزار نفر جمعیت دارد.

2022

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز