تبلیغات

فلوچه گلوله باران می شود/ داعش شهروندان فلوچه را تهدید کرد/فلوچه در آستانه آزادسازی

ساعت: 09:54 منتشر شده در مورخ: 1395/03/05 شناسه خبر: 746047

پس از پیروزی های نیروهای عراقی، حشد شعبی و نیروهای سنی حاضر در عملیات آزاد سازی فلوجه و تخلیه این شهر از تروریست ها نزدیک تر می شود، گروه تروریستی داعش با صدور فرمانی ساکنین فلوجه را تهدید به گلوله باران کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از جوانرود هه وال، پس از پیروزی های نیروهای عراقی ، حشد شعبی و نیروهای سنی حاضر در عملیات آزاد سازی فلوجه   و تخلیه این شهر از تروریست ها  نزدیک تر می شود، تروریستهای داعش با تشکیل تیمهای مرگ و صدور فرمانی،  ساکنین  شهر فلوجه را تهدید به گلوله باران کردند.

به نوشته روزنامه بریتانیایی "ایندیپندنت" گروه تروریستی داعش،  با تشکیل تیمهای مرگ ، ساکنین شهر فلوجه را با صدور فرمانی تهدید کرد که در صورت اقدام به فرار از این شهر آنان را گلوله باران خواهد کرد.

 

این روزنامه در ادامه نوشت: بر اساس خبرهای که از فعالین مدنی شهر فلوجه به دست آمده است ، به تروریستهای داعش فرمان داده شده است که  هر شهروندی را که اقدام به فرار از شهر نماید گلوله باران نمایند.

 

وبسیات کردی زبان (خه ندان)  نیز در خبری به نقل از سرلشگر عبدالوهاب الساعدی ، فرمانده عملیات آزادسازی فلوجه نوشت: پس از موفقیت و آزاد سازی چند  منطقه از شهر فلوجه در مرحله اول عملیات آزاد سازی این شهر ، نیروهای ارتش عراق با همکاری عشایر  موفق به آزاد سازی چندین  منطقه دیگر از جمله ارزاق  و روستاهای ابو عوده و عباسی و چند منطقه دیگر در در مرحله دوم در روز سه شنبه شدند.

 

این فرمانده عراقی خاطر نشان کرد: هم اکنون جنگ در در جریان است و در عملیات آزاد سازی فلوجه ارتش و نیروهای امنیتی عراقی، نیروهای حشد شعبی و نیروهای مردمی عشایر سنی حضور دارند.

 

همچنین این وبسایت خبری اقلیم کردستان به نقل از الفهداوی،  شیخ عشیره "البو فهد" که در عملیات آزاد سای فلوجه حضور دارد نوشت: سی و پنج درصد از مرزهای شهر فلوجه آزاد شده و به کنترل نیروهای عراقی درآمده است.

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز