تبلیغات

تراکتورسازی 3 - 1 النصر / قرمزها حذف شدند ؛ عیبی یوخ !

تیم شایسته تبریزی اما با همان 2 گل فرزاد حاتمی و گل ایران پوریان در مقابل تک گل حسین صالح با نتیحه 3-1 به پیروزی رسید. پیروزی ای که برای صعود کافی نبود. قرمزهای تبریزی در بازی رفت 4-1 شکست خورده بودند و باید در این بازی با گل های بیشتر صعود می کردند.تراکتورسازی هرچند در این بازی به موفقیت نرسید اما بازی شورانگیز قرمزها سبب شد که همه تماشاگران استادیوم یادگار امام ایستاده برایشان دست بزنند و فریاد بزنند:«عیبی یوخ»

تراکتورسازی از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد. نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا علی رغم بازی شورانگیز و فوق العاده مقابل النصر و علی رغم شایستگی از لیگ قهرمانان کنار رفت. 

به گزارش عصرایران از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در دیدار برگشت سرخ های تبریز میزبان النصر بودند. دیداری که همه می دانستند موفقیت تراکتورسازی در آن به سختی به دست خواهد آمد. 

تراکتورسازان در دیدار رفت با نتیجه 4-1 شکست خورده بودند و به یک 3-0 نیاز داشتند برای اینکه بتوانند به مرحله بعد صعود کنند. با این زمینه تراکتورسازی وارد زمین شد. 

با این همه گل اول مسابقه را النصر زد و تقریبا همه چیز را برای قرمزها تمام کرد. نتیجه کلی بازی5-1 شد و دیگر بعید به نظر می رسید که تیم قلعه نویی بتواند به بازی بازگردد. 

پس از گل تراکتورسازی به هجوم روی آورد اما هجوم تراکتورسازان با ضدحملات سنگین مواجه بود و قرمزها شانس آوردند که بازی در نیمه اول همان 1-0 به پایان رسید. 

در نیمه دوم تراکتورسازی به خود آمد.تبریزی ها یک پارچه هجوم شدند و توانستند. در دقیقه 2 نیمه دوم بازی را مساوی کنند. 

تراکتورسازی در دقیقه 67 و 73 دو گل دیگر زد که همه به صعود امیدوار باشند. هجوم های مداوم بازیکنان قرمزپوش تبریز اما پس از گل سوم هیچ گاه به نتیجه نرسید و تلاش های بازیکنان همه با در بسته خورد. 

تیم تراکتورسازی علی رغم شایستگی با همان نتیجه 3-1 به پیروزی رسید. نتیجه ای که یک گل برای صعود کم داشت. تراکتوری ها اگر یک گل در این بازی نمی خوردند صعود کرده بدودند و یا اگر یک گل کمتر خوردند بودند و یا بیشتر زده بودند می توانستند در وقت های اضافی بازی را ادامه دهند. 

تیم شایسته تبریزی اما با همان 2 گل فرزاد حاتمی و  گل ایران پوریان در مقابل تک گل حسین صالح با نتیحه 3-1 به پیروزی رسید. پیروزی ای که برای صعود کافی نبود. قرمزهای تبریزی در بازی رفت 4-1 شکست خورده بودند و باید در این بازی با گل های بیشتر صعود می کردند. 

تراکتورسازی هرچند در این بازی به موفقیت نرسید اما بازی شورانگیز قرمزها سبب شد که همه تماشاگران استادیوم یادگار امام ایستاده برایشان دست بزنند و فریاد بزنند:«عیبی یوخ»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز