تبلیغات

جنایتکار افغان به هموطن خودش رحم نکرد

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، رمانده انتظامی بوشهر: سردار حیدر عباس‌زاده با بیان اینکه پلیس استان بوشهر تمام  وقایع و حوادث را کوتاه‌ترین زمان کشف می‌کند اظهار داشت: فرماندهی انتظامی استان بوشهر در کشفیات جرائم  خشن در کشور دارای جایگاه مهمی است که نشان از تلاش شبانه‌روزی پلیس و ایجاد امنیت بالای استان بوشهر است.

وی با اشاره به دستگیری قاتل افغانی در دشتستان تصریح کرد: یک تبعه افغانستان که به سبب اختلاف شخصی هم‌وطنش شب گذشته در زیارت دشتستان به قتل رسانده بود در کمتر از 5 ساعت از وقوع قتل توسط پلیس دشتستان  دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه قتل شب گذشته در روستای زیارت دشتستان به وقوع پیوست گفت: شب گذشته دو نفر افغانستانی وارد منزل یک تبعه دیگر افغانستان در روستای زیارت دشتستان می‌شوند که پس از مشاجره، مهاجمان با تبر و چاقو هم وطن خود را به طرز فجیعی به قتل می‌رسانند.

عباس‌زاده با بیان اینکه قاتل یاد شده پس از وقوع قتل فراری می‌شود افزود: با حضور کارشناسان پلیس آگاهی دشتستان پس از انجام مراحل تحقیقات بامداد امروز دو نفر که مستقیم در قتل هم وطن خود مشارکت داشتند در مخفیگاه‌شان شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: متهم اصلی پس از دستگیری ضمن اعتراف به بزه انتسابی علت قتل را اختلاف شخصی عنوان کرد.

2022

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز