تبلیغات

اعدام با سنگ توسط جلاد چاق داعش+عکس

بخش اطلاع رسانی داعش - شاخه یمن تصاویری از اعدام دو شهروند یمنی توسط جلاد معروف این گروه در اسان عدن واقع در جنوب این کشور منتشر کرده است.

گروه بین الملل مشرق- بخش اطلاع رسانی داعش - شاخه یمن تصاویری از اعدام دو شهروند یمنی توسط جلاد معروف این گروه در اسان عدن واقع در جنوب این کشور منتشر کرده است.اعدام با سنگ توسط جلاد چاق داعش+عکس

بنابر این گزارش، تروریستهای داعش دو شهروند یمنی را که مدعی هستند وابسته به گروه انصارالله بوده اند، پس از انتقال به مناطق کوهستانی با کوبیدن تخته سنگ به سر و صورت به قتل می رسانند. این روش از جدیدترین روشهای اعدام ابداع شده از سوی گروه داعش می باشد. نکته قابل توجه در این میان حضور جلاد چاق داعش در این تصاویر است.

اعدام با سنگ توسط جلاد چاق داعش+عکس

این فرد "جعفر الحلبی" نام دارد که بخاطر چاقی مفرط و حضورش در مراسم ذبح قربانیان داعش معروف شده است. حوزه کاری جعفر الحلبی تا پیش از این مناطق شمالی استان حلب سوریه بوده اما به گفته منابع نزدیک به داعش وی چند هفته پیش به همراه گروهی از نیروهای این گروه از طریق فرودگاههای ترکیه عازم کشور یمن شده است. ترکیه و عربستان مهمترین حامیان گروه تروریستی تکفیری داعش از زمان تاسیس آن در سال 2014 میلادی بشمار می روند. از زمان هجوم مشترک چند کشور عربی به رهبری عربستان سعودی به یمن، شاخه داعش در این کشور پایه گذاری شده و حملات و جنایات فراوانی را در حق ملت یمن مرتکب شده است.

اعدام با سنگ توسط جلاد چاق داعش+عکساعدام با سنگ توسط جلاد چاق داعش+عکس

(جعفر حلبی جلاد معروف داعش توسط ترکیه به یمن منتقل شده است)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز