تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

نگران گندم های خارجی وارد شده به گلستان هستیم

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا علی‌محمدی شامگاه پنج شنبه در دومین جلسه کارگروه امور گندم، آرد و نان استان گلستان در ماه جاری، اظهار کرد: هرچند پیش‌بینی از افزایش میزان تولید گندم در استان حکایت دارند اما نگرانی در خصوص مراکز خرید و ذخیره سازی گندم در استان نداریم.

وي بابیان اينكه ظرفيت ذخیره‌سازی غلات در استان گلستان نزديك به یک‌میلیون و ۴۰۰ هزار تن است، افزود: طی روزهای گذشته خریداران مشخص‌شده و قرارداد با آن‌ها تنظیم‌شده است.

وي تصریح كرد: امسال شاهد برداشت همزمان گندم، جو و کلزا در استان هستیم و هم اکنون نگران افزایش قیمت کرایه حمل و غیر متعارف بودن نرخ ها در این حوزه هستیم.

مدیرکل غله و خدمات بازرگاني استان گلستان خاطرنشان كرد: امسال برای نخستین بار گندم تولیدی استان با معرفی نامه صادره از سوی جهاد کشاورزی قابل تحویل است و درباره صدور به موقع معرفی نامه ها نگرانی داریم.

علی‌محمدی با بیان اینکه تحویل گندم بر اساس معرفی نامه یکی از تکالیف بلاغی شرکت غله و خدمات بازرگانی است، تأکید کرد: از حدود دو سه ماه قبل به دلیل ارزان بودن قیمت جهانی گندم، مقدار زیادی از این محصول وارد کشور شده و به سمت استان هدایت شده اند.

وی متذکر شد: بنا داریم با تحویل گندم بر اساس معرفی نامه صادره از سوی جهادکشاورزی استان بر ورود این گندم های وارداتی به سیلوهای استان و بی کیفیت کردن گندم گلستان جلوگیری کنیم.

استانداردسازی باسکول‌های استان

در ادامه مدیر تعاون روستایی استان گلستان از انجام استانداردسازی تمام باسکول‌های استان خبر داد.

محمدتقی رجایی بابیان اینکه ۳۹ مرکز و مباشر خرید زیر نظر تعاون روستایی استان امسال گندم تولیدی کشاورزان را خریداری می‌کنند، اظهار کرد: ت‌اکنون نظافت و سم‌پاشی مراکز خرید و انبارها انجام شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه میزان خرید جو نیز به دلیل شرایط خوب آب و هوایی افزایش یافته است، هم اکنون از انبارهای کوچک برخی از نقاط استان نیز برای سرعت بخشیدن به امر خرید غلات کمک گرفته ایم.

وی تأکید کرد: باید صدور معرفی‌نامه با سرعت و دقت بیشتری صورت گیرد تا در زمان تخلیه بار تسریع شده و از سرگردانی کشاورزان جلوگیری شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز