تبلیغات

واژگونی خودروی وَن در اتوبان تهران-قم/ ۴ نفر جان باختند

به گزارش خبرگزاری مهر، سید جلال ملکی درباره جزییات این تصادف مرگبار گفت: ساعت ۱۱:۰۴ دقیقه امروز تصادفی در جنوب به شمال اتوبان تهران-قم به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: یک دستگاه خودروی مسافربر ون که متعلق به شهرک واوان بود با ۱۱ سرنشین به دلیل نامشخصی که در حال بررسی است از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با گاردریل‌ها در کنار اتوبان واژگون شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: شهروندان قبل از رسیدن آتش‌نشانان تلاش کردند تعدادی از افراد داخل ون را نجات دهند و با رسیدن مأموران آتش‌نشانی ۱۱ نفر از سرنشینان این خودرو خارج شدند که متأسفانه ۴ نفر جان خود را از دست دادند، ۵ نفر به شدت مصدوم و با هلی‌کوپتر امداد به مراکز درمانی منتقل شدند و ۲ نفر دیگر نیز سرپایی مداوا شدند.

وی افزود: از ۴ نفری که جان خود را از دست دادند ۳ نفر زن و یک نفر مرد بوده است، به گفته ملکی در ساعت ۱۲:۰۳ دقیقه عملیات این حادثه به اتمام رسید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز