تبلیغات

ورود 2 رام قطار فدک به ناوگان ریلی در نیمه شعبان

مدیرعامل شرکت ریل‌پرداز نوآفرین (مالک و بهره‌بردار قطارهای فدک) گفت: تا پایان امسال، 14 رام قطار هشت واگنه توسط این شرکت تولید و به چرخه بهره‌برداری اضافه می‌شود.

مهدی معصومی مدیرعامل قطارهای فدک در گفت‌وگو با خبرنگار بازار ایسنا، با اعلام این خبر افزود: در چند روز آینده، مصادف با نیمه شعبان دو رام قطار توسط ریل‌پرداز نوآفرین با نام قطارهای 5ستاره فدک به چرخه بهره‌برداری اضافه می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر پنج رام قطار توسط این مجموعه تولید شده که سه رام به چرخه بهره‌برداری اضافه شده و دو رام دیگر در چند روز آینده به چرخه بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت ریل‌پرداز نوآفرین گفت: هر ماه یک رام قطار هشت واگنه به چرخه بهره‌برداری اضافه می‌شود و تا پایان سال قطارهای 5ستاره فدک قابلیت جابه‌جایی 1800 تن مسافر را خواهند داشت.

معصومی گفت: قطارهای 5ستاره فدک در دو سطح قطار 5 ستاره فدک با قیمت 145 هزار تومان و قطار 5ستاره ویژه فدک با قیمت 205 هزار تومان در مسیر تهران-مشهد، تهران-شیراز و بالعکس در حرکت است.

ویژگی‌های منحصر به فرد فدکمدیرعامل قطارهای فدک مهم‌ترین ویژگی‌های منحصر به فرد قطارهای پنج ستاره فدک را قابلیت حرکت با سرعت 200 کیلومتر بر ساعت، به‌کارگیری کوپه مهماندار مجهز به تجهیزات کترینگ گرم، قابلیت تنظیم دمای فضای داخل کوپه توسط مسافرین از 22 تا 26 درجه در زمستان، تجهیز واگن‌ها به سامانه اعلام و اطفاء حریق، سامانه صوتی و تصویری با قابلیت احضار مهماندار، امکان انتخاب و نمایش انواع فیلم و موسیقی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی مطابق با استانداردهای شرکت‌های هواپیمایی روز دنیا، سیستم IP TV، سامانه Wifi و مجهز به سیستم GPS، کوپه‌های 4 تخته خواب با طراحی ویژه مطابق با استانداردهای ارگونومی، میز ناهار خوری مجزا برای هر مسافر در کوپه، سامانه روشنایی و نورپردازی ویژه، عایق‌های صوتی و حرارتی جهت حذف صداهای مزاحم و ایجاد فضای آرام و تزیینات داخلی لوکس و مدرن دانست. ارایه خدمات متمایز به مشتریانمعصومی در ادامه گفت: شرکت ریل پرداز نوآفرین با هدف ارایه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته‌های مشتریان، اقدام به تولید 200 دستگاه واگن مسافری در کارخانه واگن‌سازی شهید کلاهدوز کرده است.

وی افزود: این شرکت به‌عنوان مالک و بهره‌بردار قطارهای پنج ستاره فدک، با بهره‌گیری از بدنه مدیریتی و کارشناسان متخصص و توانمند موفق به اخذ گواهینامه‌های نظام مدیریت یکپارچه، مدیریت کیفیت برای مشتری‌مداری، مدیریت کیفیت در آموزش نیروی انسانی و استقرار تعالی سازمانی در حوزه حمل و نقل ریلی شده؛ حمل و نقل ایمن مسافر با ارایه خدمات متنوع در کلاس جهانی از طریق به‌کارگیری تمامی ظرفیت‌ها و استعدادها مبتنی بر نوآوری، استاندارد استراتژی‌های خلاقانه در راستای تأمین منافع ذینفعان و توسعه و رشد پایدار صنعت ریلی هدف قطارهای پنج ستاره فدک است.

به گزارش ایسنا، شرکت ریل پرداز نوآفرین (مالک و بهره‌بردار قطارهای فدک ) در نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی در سالن 8 و 9 غرفه 25 حضور دارد. چهارمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع ریلی از 26 تا 29 اردیبهشت‌ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز